Android TV aplikacje które warto mieć

2022-01-01 0 przez Pliki

Android TV pozwala użytkownikom na oglądanie filmów, słuchanie muzyki oraz granie w dedykowane gry. Android TV aplikacje które warto mieć na telewizorze.

Polecane aplikacje VOD jak Netflix, HBO GO. Aplikacje dostępne w Google Play TV bezpłatnie, opcjonalnie w abonamencie. Więcej filmów i seriali po polsku zobacz na Player+ VOD TV na życzenie. Uproszczony serwis to także odpowiedź na zgłaszane przez Was potrzeby dotyczące dostępności. Sugerowaliście, aby ułatwić sposób korzystania z serwisu i udostępnić szerszą ofertę Playera – wraz z formatami Player Original i najnowszymi odcinkami ulubionych seriali i programów – jak największej grupie odbiorców. Jest to możliwe dzięki opcji dostępu do tych samych treści w abonamencie z reklamami. Odnajdywanie nowych formatów dostępnych do obejrzenia staje się teraz prostsze. Dodatkowo, użytkownicy pakietu PLAYER bez reklam mogą korzystać z wygodnych funkcjonalności: oglądania wybranych programów w jakości 4K i możliwości pobrania odcinków niektórych tytułów do oglądania w wersji offline.

TuneIN & Radioline (Radione: Radios i podcasts) dwie aplikacje  to teoretycznie nieograniczony dostęp do stacji radiowych, polskich jak i zagranicznych.

VEVO dostęp do muzyki, teledysków & YouTube rozrywka, informacje, vlogi itd.

KODI odtwarzacz Audio i Video oferuje użytkownikowi bezpłatny dostęp do serwisów strumieniujących, np. filmy, seriale, itp..

Android TV to hity kinowe i sport na żywo. Strumieniowe przesyłanie danych w aplikacjach i gry wieloosobowe. Android TV wprowadza do salonu świat treści, aplikacji i gier.