UltraMixer Free – darmowy program do miksowania muzyki

2019-02-06 0 przez Pliki

UltraMixer Free to darmowy program do miksowania muzyki. Aplikacja została napisana w Javie i przeznaczona jest głównie dla muzyków lub jako program dla DJ-ów.

Obsługuje formaty audio: MP3, WMA, OGG, WAV, FLAC, ASF i MIDI. W jego skład wchodzi mikser oraz dwa odtwarzacze wspomagające miksowanie dźwięków. Oprócz tego posiada też przeglądarkę, wygodną listę odtwarzania utworów i wyszukiwarkę archiwalnych dźwięków i utworów. Posiada również możliwość zgrywania płyt Audio CD oraz wspiera wszystkie popularne karty muzyczne (wewnętrzne i zewnętrzne). Darmowy program do miksowania muzyki UltraMixer Free jest w pełni kompatybilny z większością kart muzycznych dostępnych na rynku.

UltraMixer Free – darmowy program do miksowania muzyki

Wysoka stabilność silnika audio z funkcją Auto-Sync. Krystalicznie czyste i 100% prawdziwy dźwięk i profi mieszania za pomocą jednego kliknięcia myszki
Automatyczna synchronizacja. UltraMixer dobrze znany i doceniany sa precyzyjny dźwięk silnika przynosi krystalicznie czysta i 100% niezmienionego (bez sztucznych filtrów) dźwięku. Stabilność odtwarzane jest zapewnione nawet wtedy, gdy system znajduje się w warunkach wysokich obciążeń.

Zintegrowany Auto-Sync łączy dwa tytuły muzyczne doskonale ze sobą i sprawia przejścia proste – za pomocą jednego kliknięcia myszy. Będziesz wspierany przez 7 rzeczywistych efektów czasowych, unikalny korektora 31-band, 6 przyciski hot cue, inteligentna synchronizacja pętli i wbudowanym 16 kanałowym próbki odtwarzacza.

Darmowy program do miksowania muzyki to godziny muzyki z doskonałymi przejściami – zintegrowany Auto DJ umożliwia to. Jest to doskonałe miejsce, szczególnie w czasie tuż przed ręcznego mieszania (np podczas kolacji), automatyczne muzyki tła w restauracji lub zamiennik prawdziwego DJ na imprezach.

Istnieją różne krzywe mieszania (K, T, X), które mogą być wybrane, a także możliwość tworzenia własnych mieszanek do perfekcyjnego miksu. UltraMixer wspiera swój miks z wbudowanym loundness normalizacji wyrównane objętości. Publiczność to doceni.

Niezliczone wzory pozwalają na łatwe dostosowanie darmowy program do mixowania muzyki UltraMixer do własnych potrzeb. Nawet rozmiary czcionek i typów czcionek mogą być zmieniane za pomocą jednego kliknięcia myszy.

Różne skórki i schematy kolorów wprowadzają różnorodność i indywidualność.

Inteligentny kolorze fali wizualizuje muzyki przez stosowanie różnych kolorach. Dlatego widać z tylko jednej stronie, gdzie bity i części są nieme. Czerwone części są rytmy i zasady, zielone pokaż samoloty i wokale, niebieskie elementy wykazują wysokie tony. Szkice te pomagają zrozumieć muzykę nawet bez słuchawek.

UltraMixer 5 do pobrania za darmo pełna wersja zapewnia nowoczesny i intuicyjny interfejs użytkownika zaprojektowany, czyli bez sztuczek celowo. Mniej znaczy więcej.

UltraMixer pełna wersja za darmo do ściągnięcia po polsku ma jeden z najsilniejszych archiwów muzycznych dostępnych na rynku. Podstawą technologii jest prawdziwą bazą danych, gdzie można szybko zarządzać nawet więcej niż sto tysięcy plików muzycznych.

Znalezienie odpowiedniej muzyki jest tylko kwestią sekund. Nawet wyszukiwania w YouTube jest możliwe, a pliki muzyczne mogą być ładowane i mieszać bezpośrednio UltraMixer do pobrania z chomikuj.

Możliwe jest tworzenie wirtualnych grup, listy odtwarzania i listę życzeń. Kolorowanie marker i opcje sortowania są pomocne. Z pomocą „inteligentnych grup” można tworzyć automatyczne listy odtwarzania z tytułów muzycznych i specjalnych automatycznych criterias. Te grupy są wypełnione automatycznie przez określonymi zasadami EG 100 – 120 BPM.

Podczas edytowania metadanych (ID3-tags) poszczególnych plików lub nawet całych grup automatyczne wyszukiwanie Pokrywa do MP3 jest wyjątkowo pomocny. Import iTunes lub archiwów BPM-Studio w UltraMixer download jest możliwe za pomocą jednego kliknięcia myszy.

UltraMixer Free – darmowy program do miksowania muzyki

UltraMixer 5 do ściągnięcia mogą być sterowane za pomocą myszy i klawiatury lub kontrolera MIDI wszystkim wspólnego-DJ. Ponad 70 kontrolerów mapowania są bezpośrednio zawarte w UltraMixer – wtyczki i zabawy.

Nowy kontroler MIDI są stale włączone i świadczonych przez darmowe aktualizacje oprogramowania. Zintegrowany mapowania MIDI pozwala tworzyć własne mapowania MIDI i zmienić predefiniowane mapowania.

Wszystkie wspólne marek jak Pioneer, Denon, Reloop, Numark, American DJ, Hercules, Behringer, M-Audio lub EKS są obsługiwane.

UltraMixer jest dostępna dla trzech wielkich platformach Windows, Mac i Linux. Dla każdej platformy można pobrać specjalną wersję.
Pobierz UltraMixer Free na komputer z Windows, Mac i Linux.