WinMerge program do porównania plików

2019-02-04 0 przez Pliki

WinMerge to program do porównia plików tekstowych oraz wszelkich zmian które zostały w takich plikach zawarte. Jest on niezwykle użyteczny przy pracy nad projektami i porównywaniu zmian wprowadzonych w różnych wersjach. Okno programu podzielone zostaje na dwa okna – z lewej pierwszy plik, a z prawej drugi. Dzięki temu nawet najmniejsze różnice są łatwe do wychwycenia. Program posiada wbudowany edytor z kolorowaniem składni. WinMerge może porównywać zarówno foldery jak i pliki pokazując różnice w wizualnym formacie tekstu, który jest łatwy do zrozumienia i obsługi.

WinMerge jest Open Source narzędziem porównywania i scalania dla Windows. WinMerge może porównywać zarówno foldery jak i pliki pokazując różnice w wizualnym formacie tekstu, który jest łatwy do zrozumienia i obsługi.

Program do porównania plików

WinMerge jest bardzo przydatny do określania, co się zmieniło między wersjami projektu, a następnie scalania zmian pomiędzy wersjami. WinMerge może być używany jako zewnętrzne narzędzie porównywania/scalania lub jako samodzielna aplikacja. Ponadto WinMerge ma wiele przydatnych funkcji pomocniczych, które czynią porównanie, synchronizację, i ​​scalanie tak łatwymi i użytecznymi.

Pobierz WinMerge za darmo na komputer Windows https://winmerge.org/