IObit Unlocker – program do usuwania plików

2017-02-13 0 przez Pliki

IObit Unlocker to darmowy program do usuwania plików, których nie da się usunąć w sposób tradycyjny. Aplikacja pozwala usuwać zarówno pliki, jak i foldery. Po zainstalowaniu program dodaje się do menu kontekstowego. Aby odblokować plik lub folder wystarczy go wskazać, a następnie kliknąć prawym przyciskiem myszy i z menu kontekstowego wybrać opcję Unlocker.

IObit Unlocker to program do usuwania plików które nie chcą się usunąć – potężne narzędzie przeznaczone do usuwania problemu „Nie można usunąć” lub „Odmowa dostępu” nie można usunąć pliku ponieważ jest otwarty w programie system, usuwanie plików które nie chcą się usunąć. Może to siłą rozwiązać wszystkie procesy związane, które uniemożliwiają usuwanie lub dostępu do plików / folderów, które trzeba skasować.

Jak usunąć plik z błędem odmowy dostępu. Skasuj plik, który nie chce dać się usunąć. Jeżeli podczas próby usunięcia pliku pojawia się błąd.

IObit Unlocker program do usuwania plików

zapewnia również kilka przydatnych opcji, aby ułatwić pracę, jak „Unlock & Delete”, „Unlock & Rename”, „Unlock & Move” i „Unlock & copy”. Nie będzie już więcej denerwować przez wiadomości, takich jak „Nie można usunąć pliku: Odmowa dostępu”, „nieusuniętych plików”, „Plik jest używany przez inny program lub użytkownika” lub „Nastąpiło naruszenie zasad współużytkowania”!

Jak usunąć plik którego nie da się usunąć? Unlocker – odblokowuje pliki, których nie da się usunąć.

Pobierz IObit Unlocker za darmo program do usuwania plików na komputer z Windows.