WebcamMax

2017-01-15 0 przez Pliki

WebcamMax to program do manipulacji obrazem pobieranym przez kamerę internetową i wysyłaniem go poprzez Windows Live Messenger, Skype, Yahoo Messenger, ICQ, Paltalk, Camfrog, YouTube, Ustream, JustinTV w czasie rzeczywistym.

WebcamMax – Dodaj tysiące fantastycznych efektów do wideo na czacie na żywo i przy nagrywaniu.

Istnieje również możliwość przydzielenia uprawnień do przekształconego obrazu tylko dla wybranych programów. Do innych opcji program do zmiany obrazu z kamery WebcamMax zaliczamy: odtwarzanie playlist oraz plików multimedialnych (strumienie, dane z dysku twardego bądź nośników optycznych), tryb pozwalający na wyświetlenie podglądu ekranu, okien lub wybranego obszaru pulpitu (szczególnie przydatne w przypadku prezentacji), proste dołączanie plików graficznych, bogata biblioteka obiektów i filtrów (tła, akcesoria, animacje, zniekształcenia, scenerie, ramki, twarze), możliwość dodawania do obrazu z kamery dowolnych kształtów (dostępnych jest kilka narzędzi rysujących – pędzel, wypełnienie, stempel, gumka), zarządzanie biblioteką szablonów.

WebcamMax

Tysiące efektów Fantastic
Tysiące fajne efekty do swoich żywych rozmów wideo i nagrania wideo. Można pobrać skutki nieograniczone w webcammax.com.
Video Recording
nagrać fantastyczne filmy pokazują nasze fajne efekty do nadawania na YouTube lub Facebook.
Wirtualne Kamera
Podziel klipów wideo lub pulpit ekran z rodziną i przyjaciółmi za pośrednictwem swoich komunikatorów nawet bez prawdziwej kamery.
Łatwe udostępnianie
Bezpośrednio podzielić się fajne filmy i zdjęcia z rodziną lub przyjaciółmi na Facebooku. Można również przesyłać i udostępniać swoje filmy na Youtube.
Doodling i PinP
Program do kamerki internetowej. Malowanie na polu wideo swobodnie i bezpośrednio. Można również nadawane z różnych źródeł w tym samym czasie z funkcji Picture in Picture.
Praca dla wszystkich
Pracy dla prawie wszystkich programów kamery, takich jak Windows Live Messenger, Skype, Yahoo Messenger, ICQ, Paltalk, Camfrog, YouTube, Ustream, JustinTV i wiele więcej.

Pobierz WebcamMax za darmo program do zmiany obrazu z kamery wersja testowa na Windows.