3DMark test wydajności kart graficznych

2016-03-16 0 przez Pliki

3DMark program do testowania wydajności kart graficznych to najnowszy benchmark do sprawdzania wyświetlania grafiki trójwymiarowej i gier za darmo. Najnowsza odsłona prezentuje możliwości bibliotek graficznych DirectX 11, nie tylko analizując wydajność komputera, ale i ciesząc w tym samym czasie oko niesamowitymi scenami generowanymi w czasie rzeczywistym. Możemy zobaczyć w akcji takie efekty jak: teselację, głębię ostrości, wolumetryczne oświetlenie czy MSAA. Jak przetestować kartę graficzną?

3DMark program do testowania grafiki GPU dostępny jest w trzech wersjach, z czego najbardziej podstawowa – Basic Edition – ma wiele ograniczeń, takich jak możliwość uruchomienia testu jedynie w trybie Performance(P), brak możliwości zmiany rozdzielczości czy zaawansowanych ustawień testów, jak też ograniczona liczba wyników jakie można zapisać na koncie stworzonym na stronie internetowej 3dmark.com. Instalator umożliwia instalację wersji darmowej, ograniczonej funkcjonalnie (Basic) i płatnej (Advanced).

Przetestuj i porównaj wydajność swojego komputera z 3DMark, najpopularniejszą aplikacją do testowania wydajności dla graczy, overclockerów i konstruktorów systemów.

3DMark zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby przetestować komputer i urządzenia mobilne w jednej aplikacji. Niezależnie od tego, czy grasz na smartfonie, tablecie, notebooku czy komputerze stacjonarnym, 3DMark zawiera test porównawczy zaprojektowany specjalnie dla Twojego sprzętu.

Wraz z kolejnymi testami, udostępniliśmy 3DMark nowy interfejs, który jest szybszy, bardziej elastyczny i łatwiejszy w użyciu. Co więcej, możesz teraz uzyskać szybsze pobieranie i zaoszczędzić miejsce, wybierając instalację tylko potrzebnych testów.

Firma Futuremark zaprezentowała nową wersję 3DMark za darmo do pobrania . Benchmark pozwala sprawdzić możliwości naszego sprzętu. Pomiar wydajności będzie się odbywał przy wykorzystaniu trzech demonstracji. Wersja na PC jest już gotowa darmowe gry na Android. Obsługa mobilnych platform to nie jedyna nowość. 3DMark będzie oferował narzędzia, które pozwolą lepiej zobrazować wydajność poszczególnych podzespołów. Ta będzie przedstawiona na szczegółowych wykresach. Darmowe pobieranie z chomikuj 3DMark po polsku pełna wersja download. Jak testować kartę graficzną? Porównaj swoje wyniki 3DMark z innymi urządzeniami z systemem Windows, Android i iOS.

Pobierz 3DMark ze Steam za darmo https://store.steampowered.com/app/223850/