Winamp full do pobrania za darmo

2020-01-01 0 przez Pliki

Winamp full do pobrania za darmo to program do odtwarzania muzyki – większości plików audio w tym internetowych stacji radiowych i wideo. Nowy Winamp 5.8 posiada też możliwość nagrywania i zgrywania płyt CD, bibliotekę mediów, uzupełnianie danych o utworach z internetowego serwisu CDDB. Współpracuje z odtwarzaczami multimedialnymi (firmy Apple, Creative i zgodnych z Microsoft Plays For Sure). Możliwości programu można zwiększyć wtyczkami. Pierwsza wersja programu zbudowana była jedynie z okna zawierającego przyciski play, stop, pause oraz unpause. Premiera obecnej edycji Winamp 5.8 dostępny jest w czterech wersjach: Lite, Full, Bundle i Pro. Stara wersja Bundle różni się od Full obecnością piosenek MP3.

Winamp 5.8 pl to najnowsza aktualizacja odtwarzacza muzycznego wnosi nowość plugin WASAPI dla Windows. Pojawia się także wiele udoskonaleń dla istniejących funkcji, jak i nowe wersje bibliotek.

Winamp 5.8 to także udoskonalona kompatybilność pod kątem nowych systemów operacyjnych, jak Windows 8.1 i Windows 10.

Nowy Winamp do pobrania

Polski pakiet językowy dla Winamp 5 po polsku popularny program do odtwarzania muzyki na komputerze. Opisywany pakiet językowy jest tym samym, który rozprowadzany jest wraz z plikami instalacyjnymi Winampa spolszczenie, ale zawiera również kilka dodatków. Kierowany jest on do użytkowników, którzy pobrali i zainstalowali program w angielskiej wersji językowej (pozbawionego języka polskiego) lub tych, którzy chcą skorzystać z dodatkowych składników, które oferuje rozszerzony pakiet lokalizacyjny.

Nowy Winamp posiada też możliwość nagrywania i zgrywania płyt CD, bibliotekę mediów, uzupełnianie danych o utworach z internetowego serwisu CDDB. Współpracuje z odtwarzaczami multimedialnymi firmy Apple, Creative i zgodnych z Microsoft Plays For Sure. Możliwości programu można zwiększyć wtyczkami. Darmowe pobieranie z chomikuj Winamp Full i Pro.
Program Winamp do pobrania za darmo na Windows 10, 8 i 7

https://download.nullsoft.com/winamp/client/winamp58_3660_beta_full_en-us.exe