Winamp Lite do pobrania po polsku

2020-01-01 0 przez Pliki

Winamp Lite do pobrania za darmo po polsku to lekka wersja programu do odtwarzania plików audio w tym internetowych stacji radiowych i wideo. Nowy Winamp Lite posiada też możliwość nagrywania i zgrywania płyt CD, bibliotekę mediów, uzupełnianie danych o utworach z internetowego serwisu CDDB. Współpracuje z odtwarzaczami multimedialnymi (firmy Apple, Creative i zgodnych z Microsoft Plays For Sure). Możliwości programu można zwiększyć wtyczkami.  Oprócz odtwarzania plików z dysku lokalnego Winamp lite pl umożliwia oglądanie internetowej telewizji oraz słuchanie rozgłośni radiowych nadających w sieci. Winamp lite po polsku doskonale sprawdza się do katalogowania mediów – potrafi segregować muzykę i filmy oraz tworzyć z nich własne playlisty.

Winamp Lite do pobrania

to program wyprodukowany przez firmę Nullsoft (obecnie oddział AOL) służący do odtwarzania większości plików audio (w tym internetowych stacji radiowych) i wideo.
Winamp lite po polsku posiada też możliwość nagrywania i zgrywania płyt CD, bibliotekę mediów, uzupełnianie danych o utworach z internetowego serwisu CDDB. Winamp portable pl spółpracuje z odtwarzaczami multimedialnymi (firmy Apple, Creative i zgodnych z Microsoft Plays For Sure). Możliwości programu można zwiększyć wtyczkami.

Winamp portable wersja przenośna bez instalacji.

Ściągnij z chomikuj za darmo pełne wersje.
Program Winamp Lite do pobrania jest dostępny na platformy Windows, Linux (tylko WA3), OS X (beta) i Android.

Pobierz Winamp Lite za darmo http://winamp.meggamusic.co.uk/winamp5666_lite_en-us_redux.exe