Windows 8.1 do pobrania za darmo

2019-01-20 0 przez Pliki

Aktualizacja systemu do Windows 8.1 do pobrania za darmo jest już dostępna i bezpłatna dla wszystkich posiadaczy systemu Windows 8. Jeśli ktoś planuje zakup nowej wersji może spokojnie zakupić zwykłą „ósemkę” i potem pobrać bezpłatną aktualizację. Bezpłatna aktualizacja trafiła do Sklepu z aplikacjami dla interfejsu Modern UI. Samo pobieranie i instalacja odbywają się w tle, więc można nie przerywać pracy na komputerze.   Jak na razie aktualizacja to jedyny sposób na uzyskanie dostępu do Windows 8.1 do pobrania za darmo, ale pełne wersje pudełkowe nowego systemu mają trafić do sklepów już na dniach.

Windows 8.1 do pobrania

Jedną z ciekawostek jest przywrócony przycisk Start, który powrócił na żądania użytkowników, ale służy wyłącznie do przełączania się między Pulpitem a Modern. Microsoft oświadczył, że w sumie zmian w Windows 8.1 jest aż 4 tysiące. Jak pobrać obraz ISO Windows 8.1. Legalnie i za darmo prosto ze stron Microsoftu. Pełna wersja Windows 8 do ściągnięcia.

Microsoft przekazuje oprogramowanie Windows 8.1 za darmo do pobrania dla organizacji non-profit.

Ceny Windows 8.1 w Polsce:

  • Windows 8.1 – 449 zł
  • Windows 8.1 Pro – 1049 zł
  • Windows 8.1 Pro Pack – 599 zł.

Jeśli musisz zainstalować lub ponownie zainstalować system Windows 8.1, możesz skorzystać z narzędzi na tej stronie, aby utworzyć własny nośnik instalacyjny na dysku flash USB lub dysku DVD.

Jak pobrać i zainstalować Windows 8 ? Działające linki i klucze z chomikuj.