Ultimate Epic Battle Simulator za darmo

2021-01-29 0 przez Pliki

Ultimate Epic Battle Simulator za darmo do pobrania pełna wersja gry w Steam Store do 1 lutego godz. 19

Ultimate Epic Battle Simulator pozwala na symulowanie starć na olbrzymią skalę, w których mogą brać udział dziesiątki tysięcy jednostek. Choć rekomendowana przez twórców liczba żołnierzy obecnych jednocześnie na ekranie wynosi dziesięć tysięcy, posiadacze odpowiednio mocnych komputerów mogą postawić naprzeciw siebie znacznie potężniejsze oddziały. Całość okraszono solidną dawką specyficznego humoru, objawiającego się przede wszystkim w tym, kogo wystawiamy do walki. Na polu bitwy mogą spotkać się ze sobą zróżnicowani wojownicy (a w wybranych przypadkach raczej „wojownicy”).

Ultimate Epic Battle Simulator do pobrania

Ich szeroki wachlarz otwierają rzymscy centurioni, średniowieczni rycerze, Spartiaci oraz Persowie. Na tym jednak obszerne zestawienie się nie kończy – w potyczkach mogą uczestniczyć również orkowie i trolle, a nawet Święci Mikołajowie, pingwiny i kurczaki. Każda z jednostek dysponuje unikalnym rodzajem ataku i choć wydawać by się mogło, że w pewnych konfiguracjach jedna ze stron konfliktu ma wyraźną przewagę nad siłami przeciwnika, nic nie jest tutaj przesądzone.

Pobierz Ultimate Epic Battle Simulator za darmo download po polsku https://store.steampowered.com/app/616560/Ultimate_Epic_Battle_Simulator/