Windows 10 za darmo dla użytkowników XP, Vista i 7

2021-01-01 0 przez Pliki

O nowej wersji systemu operacyjnego od Microsoft słychać coraz częściej i według niektórych, premiera ma nastąpić już w kwietniu 2015 roku. Fakt prowadzenia przez prac nad nowym OS potwierdzają niektóre wiarygodne źródła.

Windows 10 za darmo dla użytkowników XP, Vista i 7

Według dziennikarki Mary Jo Foley, zajmującej się tematyką związaną z Microsoftem, możemy spodziewać się jeszcze dwóch poprawek do Windows 8.1. Prawdopodobnie Microsoft wycofał się z wprowadzania usprawnień w Windows 8.1 w postaci dużych, spektakularnych zestawów, na rzecz dyskretnych, comiesięcznych uaktualnień systemu. Wszystko z powodu premiery systemu Windows 9.

Jak twierdzi Mary Jo Foley, Microsoft będzie w promocji umożliwiał bezpłatny update starszych wersji XP, Vista i 7 do Windows 10. Obliczono zapewne, że firma nie straci wiele na takim kroku. Mając inne źródła dochodu, firma może sprawić taki prezent użytkownikom.
_design__windows_9_core_by_p0isonparadise-d6n6w5i

Takie rozwiązanie z pewnością pozwoli na wprowadzanie nowości technologicznych, blokowanych dotychczas przez ogromną liczbę osób używających starych OS-ów, zaś branża IT będzie mogła rozwijać się, wprowadzając rozwiązania dedykowane nowemu systemowi. A Microsoft na pewno na tym zarobi.

Pobierz Windows 10 za darmo dla użytkowników XP, Vista i 7.