WinToHDD Proffesional za darmo

2019-01-01 0 przez Pliki

WinToHDD Proffesional za darmo do pobrania pełna wersja. WinToHDD to narzędzie do instalacji systemu Windows bezpośrednio z plików ISO, WIM, ESD, SWM, VHD i VHDX bez konieczności wykorzystania w tym celu nośników CD/DVD, pendrive itp.

Program wyposażony został w funkcje reinstalacji systemu na dysku, na którym jest on już zainstalowany oraz przeprowadzania tzw. czystej instalacji. W obu przypadkach wymagany jest obraz dysku w jednym z obsługiwanych formatów zawierający instalatora systemu Windows Vista/7/8/8.1/10 (wersja komercyjna wspiera dodatkowo edycje serwerowe). Cała operacja opiera się o kreator, który prowadzi użytkownika przez cały proces instalacji środowiska operacyjnego.

Wersja Profesjonalna Umożliwia dodatkowo opcję instalacji Windowsów w wersji Enterprise oraz Server, szybsze klonowanie systemu oraz obsługę formatu 4k w dyskach twardych.

Zainstaluj ponownie, klonuj system Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista i Windows Server bez napędu CD / DVD / USB!
Aby móc skorzystać z oferty podajemy po wejściu w link z oferty Imię i Nazwisko oraz maila na który przyjdzie klucz aktywacyjny oraz pobieramy instalator z poniższego linka.

Po instalacji programu wchodzimy w zakładkę O a następnie wybieramy Rejestracja programu gdzie wpisujemy wymagany klucz. Po restarcie aplikacji dostajemy wersje Professional.

Pobierz https://www.easyuefi.com/giveaway/giveaway-wintohdd-videoconverterfactory.html