WinUtilities za darmo do pobrania

2019-03-17 0 przez Pliki

WinUtilities Free Edition to darmowy zestaw narzędzi do optymalizacji Windows. Aplikacja usunie błędne wpisy w rejestrze systemowym, oczyści dysk twardy z niepotrzebnych plików oraz pomoże w odinstalowaniu programów. Ciekawą funkcją WinUtilities Free Edition jest możliwość zabezpieczenia plików wykonalnych przed nieautoryzowanym dostępem i użyciem. Program pozwala również zarządzać autostartem i uruchomionymi procesami oraz bezpiecznie kasować dane, bez możliwości ich późniejszego odzyskania.

Dodatkowo oprogramowanie posiada opcję, która dostarcza pełnych informacje o komputerze użytkownika. Z nich odczytamy między innymi dokładną wersję systemu operacyjnego oraz inne niezbędne informacje odnośnie pozostałych podzespołów bazowych.

WinUtilities optymalizacja systemu

Program dostępny jest również w płatnej wersji WinUtilities Professional Edition, która wzbogacona została o dodatkowe opcje zabezpieczające dostęp do plików. Ten zestaw narzędzi pozwala na doładowanie wydajności komputera, poprawienie jego bezpieczeństwa, uszczypnąć i zorganizować jego ustawienia i dostosować i spersonalizować ekrany. Registry Cleaner sprawia, że ​​system bardziej stabilny przez czyszczenie błędnych wpisów do rejestru nagromadzonego każdego czasu instalacji i deinstalacji oprogramowania. Zawarte w programie Registry Optimizer defragmentuje i odbudowuje listę, dzięki czemu cały system uruchamiał się bardziej płynnie i szybko. Program zawiera potężne narzędzia do obsługi i przekształcenia twardości. Disk Cleaner usuwa zbędne i niepotrzebne pliki z komputerem, co pozwala szybciej uruchomićamiać.Moduł DiskDefrag defragmentuje dysk twardy, utrzymując, że działa sprawnie. WinUtilities optymalizacja utrzymania systemu Windows działa szybciej. Memory Optimizer zapewnia, że ​​pamięć jest zwolniona, gdy przestanie działać każdy program w systemie. Inne funkcje obejmują usuwanie plików, bezpieczne Kosza rozdrabnianie, zadania konserwacyjne planowanie i pobieranie plików. Alternatywa CCleaner za free.

Pobierz WinUtilities za darmo na Windows https://www.pcclean.io/winutilities-free/download/