Wise Data Recovery – darmowy program do odzyskiwania danych

2019-02-13 0 przez Pliki

Wise Data Recovery to darmowy program do odzyskiwania danych, skasowanych zdjęć, dokumentów, filmów, e-maili itp z lokalnego lub dysków wymiennych za darmo.

Wise Data Recovery program przeznaczony do odzyskiwania utraconych danych, które zostały wykasowane przez samego użytkownika bądź usunięte w wyniku ataku groźnego wirusa lub awarii dysku twardego. Wise Data Recovery obsługuje dyski twarde zamontowane w komputerze oraz wszystkie inne pamięci masowe podłączane przez złącze USB – karty pamięci, zewnętrzne dyski twarde czy pendrive. Aplikacja umożliwia odzyskiwanie plików multimedialnych (filmy, muzykę), zdjęć, plików archiwalnych czy nawet różnego rodzaju dokumenty.które zostały wykasowane przez samego użytkownika bądź usunięte w wyniku ataku groźnego wirusa lub awarii dysku twardego.

Wise Data Recovery – darmowy program do odzyskiwania danych

Przywróć usunięte, sformatowane lub utracone dane
Wise Data Recovery to darmowe narzędzie do odzyskiwania danych, aby rozwiązać swoje problemy utraty danych Czy usunięte niektóre pliki przypadkowo sformatowany dysk lub napotkał awarii systemu i stracił kilka plików, można go dostać z powrotem utraconych plików z dysku twardego, zewnętrzny dysk twardy, USB, karta pamięci, aparat cyfrowy, telefon komórkowy, odtwarzacz MP3 i inne nośniki pamięci.

Najszybsza Prędkość skanowania danych
Dzięki zaawansowanemu algorytmowi, Wise Data Recovery jest w stanie zakończyć proces skanowania w kilka sekund, co pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Można również wybrać typy plików odzysku lub wpisać słowa kluczowe, przed skanowaniem, aby zawęzić wyszukiwanie wyników i zapisać więcej czasu.

Pokazuje możliwości odzyskania utraconych plików
Wise Data Recovery nie tylko skanowania w poszukiwaniu utraconych plików, ale także analizuje możliwość ich odzyskania. Wtedy to pokazuje szczegóły i możliwości odzyskiwania plików, zanim zdecydujesz się je odzyskać.

Przenośna wersja pozwala uniknąć nadpisywania danych
Wise Data Recovery posiada również wersję przenośną, co oznacza, że ​​nie trzeba go instalować, można go używać na komputerze bez zapisywania na dysku twardym. Sugeruje się, że program na innym komputerze i przenieść go na dysk flash. Następnie podłącz dysk flash do komputera z brakujących plików i uruchomić go stamtąd.

Kompatybilny z wszystkimi wersjami Windows
Wise Data Recovery jest małe i absolutnie wolny od wirusów program, który zużywa bardzo mało zasobów systemowych. To pozwala na odzyskanie utraconych plików w systemie Windows (64 i 32-bit). Zostało ono opracowane i przetestowane, aby w pełni działać dobrze na Windows 8 i 10 oraz innych systemów operacyjnych Windows, począwszy od Windows XP i nowsze wersje. Bez względu na to, co jesteś właścicielem – do komputera stacjonarnego lub laptopa.

Pobierz Wise Data Recovery za darmo na komputer z Windows XP, Vista, Win7/8/10 ( 32-bit i 64-bit)