Wise Memory Optimizer

2019-08-19 0 przez Pliki

Wise Memory Optimizer to program do optymalizacji wykorzystanej przez oprogramowanie pamięci fizycznej w systemach Windows 10 i XP/Vista/7/8. Aplikacja wykorzystuje pamięć RAM, poprzez zwolnienie zasobów, które wykorzystywane są przez bezużyteczne w danej chwili aplikacje. Wise Memory Optimizer pozwala uwolnić zajmowane niepotrzebne zasoby pamięci, zwiększając tym samym ogólną wydajność systemu operacyjnego.

Zwolnij i dostrój pamięć zajmowaną przez bezużyteczne aplikacje

Większość użytkowników komputerów ma znane i nieznane aplikacje działające w tle, które zajmują pamięć fizyczną komputera, a tym samym wpływają na jego wydajność. Wise Memory Optimizer pomaga zwolnić i dostroić pamięć fizyczną zajmowaną przez niektóre bezużyteczne aplikacje w celu zwiększenia wydajności komputera.

Zgrabny interfejs użytkownika i bardzo łatwy w użyciu

Wise Memory Optimizer automatycznie oblicza i wyświetla zużytą, wolną i całkowitą pamięć komputera po wdrożeniu wraz z wykresem kołowym. Możesz szybko sprawdzić zużycie pamięci komputera. Jednym kliknięciem przycisku „Optymalizuj teraz” program może zwolnić pamięć w ciągu kilku sekund. Ten intuicyjny interfejs użytkownika sprawia, że ​​jest naprawdę łatwy w użyciu zarówno dla nowicjuszy, jak i ekspertów.

Automatyczne dostrajanie i optymalizacja pamięci RAM

Możesz włączyć tryb automatycznej optymalizacji, gdy wolna pamięć komputera spadnie poniżej wartości, którą możesz określić, i uruchomić Wise Memory Optimizer nawet, gdy procesor jest bezczynny, a także dostosować ilość pamięci, którą chcesz zwolnić. Następnie automatycznie zoptymalizuje pamięć komputera w tle.

Niskie zużycie procesora i wersja przenośna

Aplikacja wymaga dość małej ilości procesora i pamięci systemowej, ma dobry czas reakcji i szybko kończy zadanie optymalizacji. Co więcej, ma również wersję przenośną. Możesz upuścić pliki programu w dowolnym miejscu na dysku twardym lub dysku flash i uruchomić je na dowolnym komputerze bez wcześniejszych operacji instalacji.

Całkowicie darmowy i doskonale kompatybilny z prawie wszystkimi wersjami systemu Windows

Wise Memory Optimizer jest darmowy, każdy użytkownik może pobrać go za darmo i cieszyć się bezpłatną automatyczną aktualizacją i wsparciem technicznym przez e-mail. Został opracowany i w pełni przetestowany pod kątem świetnego działania w systemie Windows 10 i innych systemach operacyjnych Windows (zarówno 64-bitowych, jak i 32-bitowych), od Windows XP i nowszych. Bez względu na to, co posiadasz – komputer stacjonarny lub laptop.

Pobierz Wise Memory Optimizer za darmo v