WRC 9 FIA World Rally Championship za darmo

2021-04-22 0 przez Pliki

WRC 9 FIA World Rally Championship za darmo do pobrania pełna wersja gry po polsku. Darmowy weekend w ramach Xbox Live Gold Free Play Days.

W ramach Xbox Free Play Days do końca weekendu posiadacze abonamentu Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate mogą grać za darmo w 2 gry: Metro: Last Light Redux, WRC 9 FIA World Rally Championship.

WRC 9 to wiodący symulator rajdów, wspierany przez najlepszych kierowców na świecie. Jest to najbardziej rozbudowana gra rajdowa dostępna na rynku: gracze otrzymują 3 nowe rajdy (Kenia, Japonia i Nowa Zelandia), ponad 15 klasycznych aut oraz 100 odcinków specjalnych! Gra WRC 9 jest wyposażona w nowe tryby gry przygotowane specjalnie z myślą o społeczności, w szczególności system klubów, umożliwiający każdemu graczowi stworzenie własnej serii mistrzowskiej i rywalizację online razem z użytkownikami z całego świata! Do dyspozycji są wszyscy oficjalni kierowcy i wszystkie samochody z 3 kategorii WRC. Gra oferuje udoskonaloną fizykę zapewniającą jeszcze większy realizm, przeprojektowane środowisko oraz nowe notatki pilota, dzięki czemu można poczuć się jak w prawdziwej walce rajdowej.

Gra w języku polskim – napisy.
Po sukcesie WRC 8, nowa odsłona tego tytułu – WRC 9 posiada wiele ulepszeń i nowych funkcji dla fanów gier rajdowych:
– 3 zupełnie nowe rajdy – Kenia, Japonia i Nowa Zelandia.
– Zupełnie nowy system klubowy, w którym gracze będą mogli tworzyć własne mistrzostwa online i zapraszać znajomych z całego świata do rywalizacji.
– Graj jak najlepsi kierowcy na świecie swoimi oficjalnymi samochodami w 3 kategoriach
– Ciesz się ulepszoną rozgrywką i dopracowanym prowadzeniem auta

Wraz z WRC 9, pełni pasji programiści z francuskiego studia KT Racing zrobili wszystko, aby po raz kolejny sprostać wysokim oczekiwaniom fanów rajdów, zapewniając jeszcze więcej realizmu i wyzwań.

UWAGA
Fizyczna wersja gry WRC9 na PS4 umożliwia pobranie cyfrowej wersji gry na PS5 bez dodatkowych kosztów w momencie jej premiery. Do odpalenia gry na PS5 wymagana jest płyta w napędzie.

ULEPSZONY TRYB KARIERY
Rozubudowany tryb kariery w wersji WRC 8 spotkał się z wielkim entuzjazmem fanów wyścigówek. Teraz powraca w WRC 9 z ulepszoną mechaniką rozgrywki, nowymi możliwościami ulepszania drużyny, szerszą gamą wydarzeń i dokładniejszym odtworzeniem tego, co prawdziwe zespoły mistrzowskie robią przez cały rok.

NOWE RAJDY
WRC 9 oferuje trzy nowe w kalendarzu rajdów: powrót kultowego kenijskiego Rajdu Safari, Rajdu Japonii i jego trudnych, wąskich asfaltowych dróg, pięknej scenerii Rajdu Nowej Zelandii i dwóch innych rajdów z całkowicie przeprojektowanym otoczeniem. Fani będą mogli także zasiąść za kierownicą nowych klasycznych samochodów, które odcisnęły piętno na historii WRC.

WIĘKSZY REALIZM
Aby poprawić i dopracować pewne zachowania pojazdów, twórcy ponownie skupili się na realizmie prowadzenia samochodu – poprawiono parametry zawieszenia, hamowania i przenoszenia masy – aby przenieść autentyczność na wyższy poziom. Ta dbałość o szczegóły wiernie odtwarza reakcję pojazdu na wszystkich nawierzchniach i we wszystkich warunkach występujących w prawdziwych mistrzostwach.

W WRC 9 gracze są wrzuceni w samo serce nowego sezonu Rajdowych Mistrzostw Świata FIA z całą zawartością w kalendarzu rocznym i nie tylko:

– 3 nowe rajdy: Japonia, Nowa Zelandia, Kenia
– Ponad 50 oficjalnych drużyn i ich barwy z WRC, WRC 2, WRC 3 i Junior WRC
– Ponad 15 samochodów bonusowych, które odcisnęły swoje piętno na historii WRC

Pobierz WRC 9 FIA World Rally Championship za darmo na komputer i konsole Xbox. https://www.microsoft.com/pl-pl/p/wrc-9-fia-world-rally-championship/9nj3r4fn60rr?activetab=pivot:overviewtab