Return to Castle Wolfenstein za darmo

2022-08-04 0 przez Pliki

Return to Castle Wolfenstein za darmo do pobrania pełna wersja gry przez XBOX Insider Hub od Microsoft Store.

Pierwotnie wydany w 2001 roku, Return to Castle Wolfenstein rozgrywa się tam, gdzie szaleje II wojna światowa i padają narody. Szef SS Himmler ma pełne poparcie Hitlera, aby przekształcić naukę i okultyzm w armię zdolną do unicestwienia aliantów raz na zawsze. Walcząc samotnie, masz intensywną misję przebicia czarnego serca Trzeciej Rzeszy i powstrzymania Himmlera — albo zginiesz próbując.

Sprawdź centrum Xbox Insider na komputerze z systemem Windows, aby dołączyć do podglądu już dziś! Ta wersja zapoznawcza jest integralną częścią wprowadzenia gry na komputer z systemem Windows i cieszymy się, że będziesz jej częścią!

Aby zagrać w Return to Castle Wolfenstein za darmo na PC postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

Krok 1 – Zainstaluj aplikację Xbox Insider Hub https://support.xbox.com/de-at/help/account-profile/manage-account/xbox-insider-hub

Krok 2 – Uruchom zainstalowany program. Zaloguj się do swojego konta Microsoft i zaakceptuj regulamin.

Krok 3 – Przejdź do zakładki „Wersje zapoznawcze”, po ściągnij wybrane gry

Return to Castle Wolfenstein do pobrania

gra komputerowa z gatunku first-person shooter wyprodukowana przez Gray Matter Interactive i wydana w 2001 roku przez Activision. Return to Castle Wolfenstein, stanowiło kontynuację gry od Id Software Wolfenstein 3D, działającą na silniku gry Quake III.

Szaleje II wojna światowa i padają narody. Szef SS Himmler ma pełne poparcie Hitlera, aby przekształcić naukę i okultyzm w armię zdolną do unicestwienia aliantów raz na zawsze. Walcząc samotnie, podejmujesz intensywną misję przebicia czarnego serca Trzeciej Rzeszy i powstrzymania Himmlera — albo zginiesz próbując. Walcząc w zaawansowanym trybie wieloosobowym opartym na drużynie, będziesz toczyć własną II wojnę światową w pełnym pojedynku Oś kontra Alianci o dominację na pierwszej linii.
Oparty na silniku Quake III Arena wszechświat Wolfenstein eksploduje epickimi środowiskami, sztuczną inteligencją, siłą ognia i efektami filmowymi, które może zapewnić tylko gra stworzona przez prawdziwych mistrzów. Ciemna rzesza się zbliża. Nadszedł czas działania. Zło zwycięża, gdy dobrzy ludzie nic nie robią.

  • Epickie środowiska
  • Intensywna akcja oparta na historii
  • Okrutna sztuczna inteligencja
  • Efekty filmowe na dużym ekranie
  • Akcja wieloosobowa oparta na drużynie

Upewnij się, że logujesz się do Microsoft Store przy użyciu tego samego konta, które zostało użyte do rejestracji lotu w aplikacji Xbox Insider Hub.

Return to Castle Wolfenstein za darmo https://news.xbox.com/en-us/2022/08/02/join-the-return-to-castle-wolfenstein-xbox-insider-preview/