Zarejestrowane karty SIM do sprzedania w Internecie

29 stycznia 2017 0 Pliki

Zarejestrowane karty SIM do sprzedania dostępne w Internecie. Cenisz sobie prywatność i anonimowość? Tutaj kupisz karty SIM zarejestrowane, nowe z i bonusami Plus, T-Mobile, Play, Orange. Takie ogłoszenia znajdziemy na allegro, olx, sprzedajemy, gumtree, ebay, forum internetowe, darknecie i innych stronach z ogłoszeniami sprzedaży. Rejestracja kart SIM stworzyła niebezpieczny czarny rynek handlu kartami SIM z numerem na cudze nazwisko – można kupić karty SIM w internecie i nawet lombardach.

Zarejestrowane karty SIM

Ustawa antyterrorystyczna sprzyja powstaniu czarnego rynku zarejestrowanych kart SIM do telefonu.
Obowiązująca od 2 lipca ustawa o działaniach antyterrorystycznych (Dz.U. z 2016 r. poz. 904) zmieniła prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz.U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.). Jego nowy art. 60b pozwala operatorom świadczyć usługi telekomunikacyjne poprzez karty SIM dopiero po potwierdzeniu danych abonentów. Ponadto 1 lutego 2017 r. wszystkie karty SIM muszą być wyłączone, jeśli do tego czasu ich użytkownicy nie zarejestrują karty SIM.

Operatorzy wykorzystują obowiązek rejestracji do przyciągnięcia użytkowników i rozdają atrakcyjne bonusy do 1000 zł na rozmowy i smsy dla osób, które zdecydują się zapisać na siebie kartę pre-paid u nich.

Operatorzy komórkowi Plus, T-Mobile, Play nie wprowadziły regulacji w tym zakresie. Limity – maksymalnie 10 numerów na jedną na osobę i 100 numerów na firmę wprowadził tylko Orange. Co ciekawe przepisy nie wprowadzają żadnego ograniczenia liczby kart SIM, które można zarejestrować na jedną osobę.

Ogłoszenie sprzedaży zarejestrowanej karty SIM

Anonimowo sprzedam karty SIM zarejestrowane w sieci operatora. Cena do uzgodnienia. Przy większych ilościach rabaty na karty SIM.

Sprzedam zarejestrowane karty pre-paid do wszystkich sieci: Play, Orange, T-Mobile, Plus. Nieograniczona ilość kart SIM do kupienia. Przy większej liczbie możliwa negocjacja ceny. Karty SIM są całkowicie anonimowe. Możliwość rejestracji obecnego Twojego numeru. Wysyłka w 24h lub odbiór osobisty. Możliwość sprawdzenia karty przy listonoszu/ kurierze Paczkomaty, Poczta- Polska, Kurier DHL Płatność w PLN, BTC lub PayPal

Nie bądź inwigilowany przez telefon. Twoja sprawa co zrobisz z kartą SIM i tyle. Nikt nie łamie przepisów, karta SIM zarejestrowana jest, tak jak wymaga tego ustawa, która nie mówi nic na temat tego, na kogo używana przez Ciebie karta SIM ma być zapisana.