Ghostbusters The Video Game Remastered za darmo

2020-10-30 0 przez Pliki

Ghostbusters The Video Game Remastered za darmo do pobrania pełna wersja gry w promocji. Uwielbiana i uznana przez krytyków gra Ghostbusters powraca w odświeżonej wersji.

Ghostbusters: The Video Game Remastered za darmo w Epic Games Store od 29.10 do 05.11.2020

Złap swój zestaw protonowy i dołącz do pogromców duchów, którzy z pomocą oryginalnej załogi po raz kolejny będą musieli uratować Nowy Jork! Zostań prawdziwym pogromcą duchów – W grze spotkasz bohaterów z głosami Billa Murraya, Dana Aykroyda, Harolda Ramisa czy Erniego Hudsona, którzy przeżyją nowe przygody opracowane przez twórców oryginalnych filmów: Dana Aykroyda i Harolda Ramisa. Unikatowa rozgrywka – Doświadcz unikalnych polowań i burd, więżąc duchy przy pomocy możliwego do ulepszania uzbrojenia na poziomach ulegających znacznej destrukcji. Sprawdź ducha walki swojego zespołu w widowiskowych walkach z bossami. Kampania fabularna – Poznaj unikatową fabułę, w której zmierzysz się z klasycznymi oraz zupełnie nowymi duchami na terenie całego Nowego Jorku.

Pobierz Ghostbusters: The Video Game Remastered za darmo pełna wersja gry https://www.epicgames.com/store/pl/product/ghostbusters-the-video-game-remastered/home