Zbigniew Stonoga filmy i zdjęcia żony Patrycja Kotecka

1 lutego 2020 1 Pliki

Zbigniew Stonoga filmy i zdjęcia żony Ziobro Patrycja Kotecka video to fake news? Nowa afera znanego skandalisty doprowadziła do wyłączenia jego prywatnej strony internetowej. zbigniewstonoga.pl Strona www jest niedostępna. Ta strona jest aktualnie zawieszona. Informacje zostały przekazane administratorowi strony. Więcej informacji, m.in. obszerna część zeznań “Brody” i inne doniesienia z zawodowego życia Patrycji Koteckiej w artykule “Niebezpieczne związki Patrycji Koteckiej. Niejasna przeszłość żony Ziobry” nowa afera od Gazeta Wyborcza

O co chodzi? Zbigniew Stonoga na Twitter wrzucił zdjęcia Beata Marczak sprzed 11 lat. Prokurator Prokuratury Krajowej nagrana prze mafię? “Mam ma nią materiały jakich Polska dotąd nie widziała”.

Patrycja Kotecka nowa afera Zbigniew Stonoga opublikował zdjęcia w serwisie Twitter, na których kobieta, będąca rzekomo prawą ręką Zbigniewa Ziobry, jest związana. Stwierdził, że pozwoliła się sfotografować grupie przestępczej.
Skandalista na jednym z serwisów pornograficznych PornHub publikuje nagrania, na których ponoć jest żona Ziobry zdjęcia i film Stonoga Patrycja Kotecka jak wygląda i kim jest kobieta na fotkach i filmach? Zbigniew Stonoga vs Ziobro. Dziennikarka Patrycja Kotecka żona prokuratora generalnego i kontrowersyjny biznesmen.

Skandaliczny film Historia Pana Ministra Sprawiedliwości po krótkim czasie zostają usunięte z serwisu za naruszanie praw autorskich. Jak udało się tak szybko zdjąć film małżonki z pornhuba “z powodu naruszenia praw własności”? Co ciekawe zdjęcia pozostały na jego stronie zbigniewstonoga na facebook
Gdzie obejrzeć filmy online? Pod koniec wczorajszego dnia wysłał kolejnego tweeta, w którym prosił męża Barbary Blidy o kontakt, bo ma dowody na to, że została zamordowana. Czy będzie nowy skandal w mediach? Telewizja milczy afera na youtube, facebook, wykop i twitter.
No i dzisiaj stało się coś, czego można było się spodziewać. Stronę Stonogi zawieszono. Skąd pobierać filmy do oglądania? Skrót afery grudniowej, Stonoga zbiera na kaucję 500 tysięcy złotych aby nie trafić do więzienia. Czy Zbigniew Stonoga aresztowany bo od wczoraj nic nie wrzucił do sieci. Kto usuwa filmy z pornhub i dlaczego strona Stonogi nie działa? Nadal działa kanał na youtube Zbigniews Stonoga filmy są aktywne i ciągle można obejrzeć o co chodzi w sprawie nowej afery. Źródłem afery ma być świadek koronny “Broda”, który występuje na nagraniu video.

Sprawę skomentowali już dziennikarze znający Patrycja Kotecka. Twierdzą, że film online opublikowany przez Stonogę to fejk news i nie przedstawia żony ministra sprawiedliwości. Czy materiały Patrycja Kotecka zdjęcia, filmy żony Ziobry krążące w sieci to fałszywka w celu rozgłosu w internecie i zbiórki na fundację? Tego nie wiadomo.

Stonoga wyszedł za kaucją i dalej prowadzi loterie i zbiera na własną kaucję na wyjście z więzienia. Co wiemy o zatrzymaniu Zbigniewa Stonogi. Nieoficjalnie ustalono, że biznesmen jest oskarżany m.in. o pranie brudnych pieniędzy i organizowanie nielegalnych gier losowych pod przykrywką prowadzenia działalności charytatywnej.  Czekamy na wyjaśnienie sprawy tak jak plotek o tym że Jolka Rosiek to kochanka Andrzeja Dudy? Kobieta przytulała się do urzędującego Prezydenta na jednym ze spotkań , Jolka Rosiek psychofanka prezydenta Andrzeja Dudy. Coraz więcej tych dziwnych afer przed wyborami.

Warto wiedzieć kto to jest Zbigniew Stonoga to znany polski przedsiębiorca, popularny wideobloger, aktywny działacz społeczny i polityczny sygnalista odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.