filman.cc telewizja online

2023-01-01 1 przez Pliki

Filman.cc telewizja online to największa baza filmów i seriali online. Tysiące filmów i seriali dostępnych za damo bez rejestracji.

Jak wiadomo Polska znajduje się w czołówce krajów, gdzie piractwo w sieci jest najpopularniejsze. Aktualnie nasz kraj zajmuje zaszczytne 9 miejsce na świecie – jak widać lubimy pobieranie z sieci.

Co więcej Polska ustanowiła rekord piractwa w sieci – najwięcej wejść na Internautę. Prawdopodobnie przez cały czas nowe strony z filmami online i torrentami. Co interesujące to, że na pierwszym miejscu są Amerykanie przed Rosjanami, czyli kraj, który ma znacznie lepsze legalne dojście do wszelkich treści online czy vod. Także każdy chce oszczędzić na płatnych treściach w sieci, nie tylko Polacy. Więcej filmów po polsku zobacz na Player+ VOD TV na życzenie.

Gdzie oglądać filmy w necie?

Według badań popularność torrentów ciągle spada i aktualnie ma 17,8 % ruchu. Aktualnie aż 60% ruchu na pirackich stronach pochodzi z portali oferujących streaming, czyli oglądanie video online jak cda, zalukaj czy cdax . Ściąganie na dysk jest coraz mniej popularne wśród Internautów na całym świecie – aktualnie Download to 16,5 % ruchu pirackiego.

Co ciekawe coraz więcej osób ogląda video na komórkach i tabletach. Dziś już więcej osób przegląda internet ze smartfonów niż komputerów.

Strony aktualnie działające z filmami jak ktos szuka coś typu FILI to polecam jest filman.cc i podobne otube.pl spośrod wszystkich innych lepszych i gorszych serwisów streamingowych i vod. Wyróżnić jeszcze można 3filmy.com czy hdkino.pl które wydaja sie być najcześciej aktualizowane i maja najwięcej serwisów do wyboru do koloru z polskimi napisami lub lektorem.