Lista stron z filmami za darmo

2021-01-01 0 Pliki

Lista stron z filmami za darmo online bez rejestracji premium. Czy pozamykali wszystkie stronki z darmowymi filmami online?  Czy coś jeszcze działa tak dobrze jak znany niegdyś Fili? Oczywiście że tak – cały czas powstają nowe strony z filmami VOD oprócz znanych np HBO GO, Netflix czy Amazon Prime Video

Dla prawdziwych fanów warto zainstalować sobie kodi albo popcorn time. Szukaj filmów przez wyszukiwarki, ale używaj czegoś innego niż popularne google. Tam jest dużo filtrów i części wyników nie pokazuje. Jak użyjesz np. duckduckgo to będziesz miał znacznie więcej sensownych wynik ów z filmami.

Niestety wiele ze stron z filmami jest regularnie blokowanych, trzeba zwrócić uwagę na to, jak postępować przy odblokowywaniu, wielokrotnie te strony tworzą nowe domeny lub tworzą subdomeny, aby ominąć blokadę.

Lista stron z filmami

1. FilmyNaDzis
2. Filman
3. HDseans
4. GoVod
5. Cda-HD
6. eKino-TV
7. Zaluknij
8. Vizjer
9. 3filmy
10. bez-limitu

Gdzie oglądać filmy online za darmo? Należy podkreślić, że nie mamy żadnego powiązania z następującymi witrynami, jeśli naprawdę chcesz zobaczyć tego typu treści, sprawdź lista stron z filmami za darmo ale zastosuj wszelkie niezbędne środki ostrożności. lub wypróbuj chili.tv czy mubi lub podobne strony z Polski jak player, ipla itp.