Gdzie obejrzeć filmy i seriale online?

2023-01-01 0 przez Pliki

Gdzie obejrzeć filmy i seriale online? upflix.pl VOD w Polsce – wyszukiwarka filmów i seriali z lektorem lub napisami. Na bieżąco śledzimy zmiany w polskiej ofercie najpopularniejszych platform VOD w Polsce: NetflixHBO GOAmazon Prime VideoChili, Cineman, Ipla, Rakuten, iTunes, Player, VOD.pl, TVP VOD, Apple TV+, PLAY NOW, Canal+, CDA Premium, Ninateka, E-Kino Pod Baranami . Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam – sklep PlayerUżywając wyszukiwarki Upflix.pl szybko sprawdzisz, gdzie są dostępne Twoje ulubione filmy online i seriale. Wykorzystując wyszukiwanie po tytule, nazwisku aktora, roku produkcji czy gatunku dowiesz się na jakiej platformie jest dostępny film, lub serial. Znajdziesz też informacje dotyczące lektora, lub polskich napisów, jakości HDR, 4K, Dolby Atmos, a także o liczbie sezonów i odcinków w serialach z ofert platform VOD dostępnych w Polsce.

Otrzymuj powiadomienia, gdy film online, na który czekasz pojawi się w ofercie dowolnej platformy. Codziennie na upflix dostępne nowe aktualności z informacjami o zmianach, zapowiedziach, nowych zwiastunach. Jeśli szukasz narzędzia do zarządzania swoimi serialowo-filmowymi listami i kolekcjami – zobacz również kolekcje.

Użyj upflix i sprawdź zapowiedzi, tytuły usuwane oraz usunięte i niedostępne. Możesz też przeszukać całą bazę filmów i seriali online.

Sprawdź najbardziej angażujący serwis VOD w Polsce. Programy i seriale TVN nawet tydzień przed premierą w TV, filmy na życzenie prosto z kina, wyselekcjonowane bajki dla dzieci. Kanały na żywo m.in: TVN24, MINIMINI+, ALEKINO+, NSPORT+, ELEVEN. Więcej na Player+