100 GB internetu za darmo w Mobile Vikings

2021-02-01 0 przez Pliki

100 GB internetu za darmo w Mobile Vikings bez zobowiązań na kartę.

Wirtualny operator działający na sieci Play, przygotował promocję dającą 100 GB internetu za darmo na 31 dni. Trzeba tylko kupić lub zarejestrować nowy numer.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy przy składaniu zamówienia na stronie operatora wpisać specjalny kod: ROKVIKINGA. Promocja trwa do końca lutego 2021. Bonus zostanie przyznany użytkownikowi w ciągu 48h od Aktywacji Numeru. Darmowa dostawa SIM przez kuriera.

Internet za darmo Mobile Vikings

Kod może być wykorzystany przez klienta przy zamówieniu nowej karty SIM w sieci Mobile Vikings poprzez stronę internetową http://www.mobilevikings.pl/

Tam, gdzie inni operatorzy kończą, my zaczynamy, rozdajemy darmowe GB internetu na kartę. W końcu tak to właśnie działa, kiedy ktoś daje Ci swój numer!

  • Miesięczna pula GB to tylko początek! Dzięki kumulacji niewykorzystane GB przenoszą się na kolejny miesiąc, a Ty widzisz, jak stos Internetu rośnie. Niezależnie od ilości skumulowanych GB jest to całkowicie darmowe!
  • Standardowa kwota doładowania to tylko początek. Polecaj nas znajomym – każdy zaproszony Viking sprawia, że Twój rachunek maleje o 10% (tak długo, jak zaproszony doładowuje konto za min. 25 zł). Od pięciu załogantów płyniesz totalnie #zadarmo! By korzystać z tej opcji, włącz Autodoładowanie.
  • Oddanie numeru pod banderę Mobile Vikings to tylko początek. Zakładając hełm, stajesz się częścią sieci, która nie składa się z numerów, a z ludzi. Co to znaczy? Że zamiast armii botów do pomocy masz najlepszy Help Desk świata. A zamiast wydawać pieniądze na reklamy z celebrytami robimy #DlaSwoichWszystko! Darmowe GB internetu na kartę.