Disney+ za darmo

2022-06-10 0 przez Pliki

Disney+ za darmo filmy, seriale i bajki online na życzenie dla klientów grupy Polsat Plus posiadających odpowiednie umowy. Disney+ w pakiecie Netia przez rok za darmo. Gdzie oglądać bezpłatnie Disney+ po polsku?

Część abonentów otrzyma Disney+ za darmo. Grupa Polsat Plus ogłosiła, że będzie jedynym operatorem telewizyjnym i telekomunikacyjnym posiadającym w swojej ofercie Disney+ w Polsce online – zobacz jak oglądać filmy, seriale i bajki VOD.

Disney+ za darmo

  • w Polsat Box – w ofertach z pakietem L i z pakietami dodatkowymi oraz abonamentem od 100 zł/mies. dostęp do Disney+ w cenie oferty przez całą umowę,
  • w Plus – bez opłat przez rok w każdym abonamencie głosowym oraz internetowym (Internet 5G/LTE i Plus Światłowód),
  • w Netii – bez opłat przez rok w ofertach szybkiego, stacjonarnego dostępu do internetu oraz pakietach z usługami TV. Bez opłat aż przez 2 lata za połączenie 3 usług abonamentowych (Internet, TV, telefon komórkowy z przeniesieniem numeru),
  • w Polsat Box Go – w nowym pakiecie Polsat Box Go Premium z Disney+, który jest połączeniem ponad 100 kanałów telewizyjnych, bogatej biblioteki filmów, seriali, programów rozrywkowych i informacyjnych oraz biblioteki Disney+, w promocyjnej cenie 50 zł/mies.

Ponadto z Disney+ bez opłat przez rok będą mogli skorzystać także klienci oferty abonamentowej w Plushu, którzy podpiszą umowę na 24 miesiące.

Oferujący oryginalne produkcje na wyłączność, tysiące odcinków seriali i filmów od Disneya, Pixara, Marvela, National Geographic, ze świata Gwiezdnych Wojen oraz treści rozrywkowe pod marką Star Disney+, to serwis streamingowy będący domem dla wielu uwielbianych na całym świecie historii. Dzięki Disney+ klienci Polsat Box, Plusa, Netii i Polsat Box Go będą mieli dostęp do seriali „Księga Boby Fetta”, „The Mandalorian” od producenta wykonawczego i scenarzysty Jona Favreau oraz długo oczekiwanego serialu „Obi-Wan Kenobi”. Ponadto już w dniu premiery serwisu na polskim rynku widzowie będą mogli zobaczyć „Moon Knight”, serial produkcji Marvel Studios z Oscarem Isaakiem grającym Stevena Granta, łagodnego pracownika sklepu z pamiątkami, który cierpi na zaniki pamięci i wspomnienia z innego życia, a także nominowany do Nagrody Akademii® film „Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni” z udziałem Simu Liu i Awkwafiny.

 Nie zabraknie również tytułów ze studia Disneya i Pixara, w tym nominowanej do Nagrody Akademii® animacji „Luca” (Disney/Pixar) oraz uhonorowanych Nagrodą Akademii®: „Nasze magiczne Encanto” (Walt Disney Animation Studio), który opowiada historię niezwykłej rodziny Madrigal, oraz „Cruelli” z Emmą Stone w roli legendarnej „Cruelli de Vil”.

 W ramach ogólnorozrywkowych produkcji subskrybenci Disney+ będą mogli zobaczyć takie tytuły jak hitowy serial komediowy „Zbrodnie po sąsiedzku”, limitowane seriale: „Pam i Tommy”, „The Kardashians” oraz „Simpsonowie”, a także starsze sezony seriali, takich jak „Grey’s Anatomy: Chirurdzy”, „9-1-1” i „Czarno to widzę”. Co więcej, subskrybenci będą mieli dostęp do tytułów National Geographic „Świat według Jeffa Goldbluma” i nagrodzonego Nagrodą Akademii® „Free Solo: ekstremalna wspinaczka”.

Gdzie oglądać Disney+ za darmo online po polsku? Bajki, seriale i filmy do obejrzenia w internecie. Disney+ w ofertach Polsat Box, Plusa, Netii i Polsat Box Go. Bez opłat nawet przez dwa lata w Polsce.