A9CAD darmowy program do projektowania 2D

2020-01-01 0 przez Pliki

A9CAD to bezpłatny program do projektowania 2D np. domów. Aplikacja obsługuje formaty plików DWG i DXF aż do wersji DWG/DXF 2000. Wyposażony jest w dwa moduły do rysowania i podglądu z możliwością edycji projektów.

Darmowy program do projektowania A9CAD posiada wiele przydatnych narzędzi do projektowania: zmianę atrybutów jednostek bezpośrednio z okna właściwości, zarządzanie stylami i ustawieniami rysowania, konfigurację środowiska pracy,  płynne skalowanie i przeglądanie projektów, praca z wieloma dokumentami, możliwość wprowadzania poleceń we wbudowanym oknie komend, wyświetlanie siatki, kilka trybów widoku. Program ma bardzo miły i przyjemny wygląd, a  jego praca jest stosunkowa szybka . W programie wbudowana jest konsola do wprowadzania wartości i parametrów. Pozwala na proste modyfikacje projektów wykonanych w komercyjnym programie AutoCAD.

Darmowy program do projektowania A9CAD

jest uniwersalnym 2-wymiarowym programem CAD. Obsługuje standardowe formaty DXF/ DXF. Umożliwia rysunek 2D – kształty takie jak linia, prostokąt, koło, poliline, format tekst, modyfikacje obiektów jak przesuwanie, skalowanie, obracanie, przycinanie, edycja koloru, rodzaju linii, zmiana atrybutów jednostki poprzez okna właściwości.

Pobierz A9CAD wersja Standard jest w pełni funkcjonalnym programem do projektowania budynków itp. Dla tych, którzy szukają dodatkowych funkcji, takich jak tworzenie i wstawianie bloków lub obsługę czcionek SHX jest dostępny w wersji płatnej.
Import: DWG, DXF
Export: DWG, DXF

Pobierz A9CAD za darmo https://sourceforge.net/projects/librecad/files/Windows/