progeCAD Professional za darmo do pobrania

2020-01-01 0 przez Pliki

progeCAD Professional za darmo program do projektowania 2D i 3D po polsku do pobrania. ProgeCAD tak samo, jak powszechnie znany AutoCAD zapisuje i otwiera rysunki w formacie *.dwg/*.dxf. ProgeCAD umie wprost otworzyć pliki wytworzone w AutoCAD alternatywa podobny program. ProgeCAD Professional pracuje z najnowszą wersją IntelliCAD z zapewnioną pełną kompatybilnością środowiska i rysunków z AutoCAD i AutoCAD LT.

progeCAD Professional to funkcjonalne oprogramowanie CAD 2D/3D. Można go wykorzystać jako alternatywę AutoCAD. progeCAD jest do prac projektowych 2D i tworzenia dokumentacji technicznej. Otwiera i zapisuje AutoCAD bezpośrednio bez konwersji na inny format. Jest to *.dwg / *.dxf utworzone w programie AutoCAD 2020, jego mniejsze wersje (w tym w wersji 2.5), co zapewnia maksymalną kompatybilność pomiędzy programami progeCAD i AutoCAD LT. progeCAD Professional jest oparty na IntelliCAD rdzenia 9,0. Program może być używany w systemach Windows Vista, Windows 7, Windows 8 i Windows 10.

Licencja progeCAD umożliwia wybór spośród 2 interfejsów użytkownika, nowe palety narzędzi, import i eksport STEP i IGES, obsługę BIM, AEC, plików RVT, podpis cyfrowy, operację podwójnego kliknięcia, udoskonalanie tekstu, 3DS, IFC, OBJ, LWO i inne, monitor zmiennych, zaawansowane jądro renderowania, drukowanie bez obramowania, konwersja PDF do DWG, praca z chmurą punktów, przekrój terenu, obsługa monitora 4K, obsługa dodatkowych formatów, pasek narzędzi w widoku tzw.drzewka, tekst na łuku, parametryczną nakładkę architektoniczną EasyArch3D, eksport do plików 3D PDF i wiele nowych funkcji. Darmowe pobieranie z chomikuj pełne wersje programów.

Pobierz progeCAD Professional PL za darmo na komputer pełna wersja po polsku. http://progecad.pl/s/download?did=1