Proste Faktury program za darmo

2020-01-01 0 przez Pliki

Proste Faktury to program do wystawiania faktur, co w przekonaniu producenta ma być arcy prostą czynnością. Aplikacja umożliwia: wystawianie rachunków i różnego rodzaju faktur (VAT, VAT MP, VAT RR, VAT marża, pro forma, wewnętrzna, korygująca), duplikatów i not korygujących – również w językach i walutach obcych. Pozwala na prowadzenie kartoteki kontrahentów i produktów, choć nie posiada (podobnie jak inne program z tej grupy) funkcji do obsługi magazynu.

Proste Faktury

to w szczególności: wygoda i łatwość obsługi dzięki dopracowanemu, intuicyjnemu interfejsowi użytkownika, niewielkie wymagania wobec sprzętu i systemu operacyjnego.

Nowa wersję programu, wprowadzającą dostosowania do zmian w przepisach obowiązujących od 1 stycznia br., jak również kilka innych użytecznych modyfikacji. Zmiany obejmują:

Możliwość wprowadzenia wystawcy faktury VAT, kasowej, proforma i korygującej innego niż sprzedawca, jeśli są to formalnie lub technicznie różne podmioty,
Dołączony najaktualniejszy pakiet DuoKomp Kalkulatory ,
Rozszerzona informacja nt. płatności na listach wystawionych dokumentów.

Program Proste Faktury jako narzędzie pierwszego wyboru w niewielkiej firmie usługowej, handlowej lub produkcyjnej; maksymalnie intuicyjna obsługa idzie w parze z rozsądnym zakresem funkcjonalności.

Pobierz Proste Faktury za darmo na komputer Windows. http://www.duokomp.pl/programs/fv/index.php?id=14&f=1