ACDsee Pro aplikacja do zdjęć za darmo na iOS

2022-11-29 0 przez Pliki

ACDSee Pro to program przeznaczony do przeglądania, edycji, organizowania, przetwarzania i udostępniania obrazów. Oferuje generowanie miniaturek i podglądanie obrazów w ponad 100 formatach włączając w to JPEG, BMP, GIF, PSD, PNG, TIFF, TGA, RAW NEF czy CRW. ACDSee Pro umożliwia kopiowanie zdjęć z aparatu cyfrowego do komputera, katalogowanie zdjęć i zarządzanie nimi, retusz zdjęć, tworzenie slajdów, plików PDF, archiwizowanie kolekcji do formatu ZIP, płyt CD/DVD i materiałów video.

Obecnie możesz pobrać ACDSee Pro za darmo w App Store zamiast ostatnich 6 euro. Ocena 4,7 z ponad 1200 recenzji. Aplikacja nie zawiera reklam ani zakupów w aplikacji.

Rób, doskonal i udostępniaj swoje zdjęcia za pomocą ACDSee Pro. Aplikacja ACDSee Pro na iPhone’a łączy w sobie innowacyjny aparat, zaawansowany edytor zdjęć i łatwe w użyciu narzędzie do tworzenia kolaży – ze wszystkimi dodatkami zapewniającymi wspaniałe wrażenia mobilne.

ACDSee to program komputerowy dla platformy Microsoft Windows, służący do przeglądania i podstawowej edycji plików wielu formatów. Producentem przeglądarki jest ACDSystem, Inc.

Rób, doskonal i udostępniaj swoje zdjęcia za pomocą ACDSee Pro na iPhone’a. ACDSee Pro łączy profesjonalny aparat i edytor zdjęć ze wszystkimi narzędziami potrzebnymi do tworzenia oszałamiających zdjęć.

Aparat fotograficzny

Wykorzystaj pełną moc aparatu swojego urządzenia dzięki wyspecjalizowanym trybom fotografowania, obsłudze bezstratnych formatów RAW, TIFF i PNG, ręcznemu sterowaniu ekspozycją/ostrością/balansem bieli, efektom i korektom w czasie rzeczywistym, łączeniu HDR i błysku, oddzielnym punktom ekspozycji i ostrości, podwójnemu -wskaźnik poziomu osi i więcej.

Edytować

Udoskonal swoje zdjęcia za pomocą potężnego, nieniszczącego edytora zdjęć z przetwarzaniem RAW. Używaj gradientów i pędzli, aby selektywnie stosować korekty i efekty specjalne, w tym cienie i światła, kontrast, usuwanie zamgleń, balans bieli, nasycenie, jaskrawość, ostrość, podział tonacji i usuwanie szumów, a także nasze jedyne w swoim rodzaju Light EQ, Tone EQ i Korektor kolorów.

Kolaż

Wygodny kreator kolaży do udostępniania wspomnień. Szybkie łączenie wielu zdjęć w jeden obraz w celu łatwego udostępniania. Wybieraj spośród ponad 100 układów.

FUNKCJE KAMERY

Obsługa formatu RAW

Rób zdjęcia w formacie RAW na odpowiednich urządzeniach i zapisuj zrobione zdjęcia w formacie DNG.

Bezstratny TIFF/PNG

Zapisuj zrobione zdjęcia w bezstratnym formacie TIFF lub PNG albo wybierz jedno z trzech ustawień jakości JPEG.

Sterowanie ręczne

Precyzyjnie kontroluj ekspozycję, ostrość i balans bieli, w tym niestandardowe ustawienia balansu bieli. Wizualizacja prześwietlenia i niedoświetlenia w czasie rzeczywistym.

Tryb priorytetu migawki

Ustaw czas otwarcia migawki, a ACDSee Camera Pro automatycznie wybierze czułość ISO w celu uzyskania odpowiedniej ekspozycji.

Tryb selfie

Wyglądaj najlepiej dzięki wygładzaniu i rozjaśnianiu skóry, a także skierowanej do przodu latarce / lampie błyskowej do pracy przy słabym oświetleniu.

Filtry efektów w czasie rzeczywistym

Wybierz spośród 24 efektów, w tym wysokiej jakości czarno-biały, Orton, ziarno filmu, półtony i różne filtry tonacji kolorów.

Korekty w czasie rzeczywistym

Zobacz jasność, kontrast, jaskrawość, ostrość, wyrazistość, dostrojenie skóry i ustawienia winietowania w czasie rzeczywistym i dodaj dodatkową redukcję szumów podczas przechwytywania.

Bracketing ekspozycji

Uchwyć trzy ekspozycje jednocześnie przy różnych poziomach ekspozycji.

Fuzja HDR

Połącz trzy zdjęcia zrobione przy różnych ekspozycjach, aby utworzyć jedno zdjęcie o dużym zakresie dynamicznym, z ręczną zmianą parametrów kompozycji.

Błyskawiczna fuzja

Połącz fotografię z naturalnym oświetleniem z fotografią z lampą błyskową.

Tryb wideo

Uchwyć te wyjątkowe chwile za pomocą wideo i zastosuj filtry i korekty w czasie rzeczywistym.

Tryby błysku

Wybierz jeden z sześciu trybów lampy błyskowej: wyłączony, włączony, automatyczny, latarka, latarka i lampa błyskowa oraz Flash Fusion. Wszystkie tryby działają z tylnym lub przednim aparatem.

Ostrość i ekspozycja

Dotknij, aby wybrać ostrość i punkt ekspozycji. Aby uzyskać dokładniejszą kontrolę, niezależnie wybierz punkty ostrości i ekspozycji.

Blokowany AF, AE i AWB

Niezależnie zablokuj ostrość, ekspozycję i balans bieli.

Tryby przycinania

Przytnij przed zrobieniem zdjęcia do kwadratu o proporcjach 4:3, 3:2 i 16:9. Niezależne ustawienia przedniego i tylnego aparatu, tryby zdjęć i wideo.

Wskaźnik poziomu

Komponuj ujęcia z precyzyjnym wyrównaniem za pomocą dwuosiowego wskaźnika poziomu.

FUNKCJE EDYTORA

Korekty obrazu, w tym:

– Cienie i światła

– Lekki korektor

– Narażenie

– Dehaze

– Kontrast

– Korektor tonów

– Wypełnij światłem

– Balans bieli

– Nasycenie i wibracje

– Korektor kolorów

– Rozszczepione tonowanie

– Ostrość

– Jasność

– Miękkość

– Odszumić

– Dostrajanie skóry

Efekty

Zastosuj różnorodne kreatywne efekty do swoich zdjęć, w tym film, wycieki światła, półtony i inne.

Pobierz ACDSee Pro za darmo na iOS https://apps.apple.com/pl/app/acdsee-pro/id968591710?l=pl