AutoMapa za darmo na telefon

2022-01-01 5 przez Pliki

AutoMapa za darmo na telefon Huawei na zawsze. Oferta dotyczy smartfonów Huawei opartych o autorski ekosystem marki Huawei Mobile Services (HMS): flagowych serii Mate i P, konkretnie modeli Mate 30 Pro, P40 Pro, P40, P40 lite i P40 lite E, a także wprowadzonych właśnie do sprzedaży nowych smartfonów z serii Y – Y6p i Y5p.Żeby skorzystać z bezterminowej, bezpłatnej oferty dedykowanej wskazanym modelom smartfonów Huawei, wystarczy pobrać aplikację AutoMapa ze sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery. Aplikacja Automapa za darmo dotyczy tylko mapy Polski. Propozycja dla użytkowników nowych smartfonów Huawei – dożywotnia, nielimitowana i przede wszystkim bezpłatna możliwość korzystania z map Polski i nawigacji w aplikacji AutoMapa po polsku na telefonie. 

AutoMapa za darmo na smartfony Huawei prowadząc do celu zadba także o bezpieczeństwo, informując o ograniczeniach prędkości, radarach, kontrolach drogowych i zmianach organizacji ruchu. Bezbłędnie wyznacza trasy także na mniej uczęszczanych drogach, co pozwala zaoszczędzić czas omijając korki i remonty, a dzięki pokryciu całej Polski dokładnymi punktami adresowymi – doprowadzi precyzyjnie do celu. AutoMapa wyróżnia się dbałością o prywatność użytkowników – dane, które aplikacja przetwarza są anonimowe i nie są przekazywane innym podmiotom.

AutoMapa to najbardziej popularny w Polsce program do nawigacji satelitarnej na Android, iOS i Windows umożliwiający wyznaczanie tras przejazdu.

Dzięki współpracy z odbiornikiem GPS pozwala na ustalenie pozycji z dokładnością do kilku metrów, a także umożliwia dynamiczne wytyczanie nowej trasy po zjechaniu z wyznaczonej. zawiera trójwymiarowe wizualizacje budynków w miastach i miejscowościach Polski i Europy, co lokuje go w ścisłej światowej czołówce samochodowych systemów nawigacyjnych. Dzięki kompletnej siatce dróg w Polsce i dostępnych jedynie w pełna wersja AutoMapa download adresom przypisanym do konkretnych budynków umożliwia, z niespotykaną dotąd precyzją, nawigację zarówno po krajowych jak i europejskich drogach. Najdokładniejsze plany nawigacyjne miast, setki tysięcy dokładnie opisanych Punktów Użyteczności Publicznej , unikatowa społeczność użytkowników. Program ma AutoRadar czyli powiadomienie innych o tym, gdzie są patrole i punkty kontroli drogowej.

AutoMapa nawigacja do pobrania

dla kierowców, motocyklistów i zawodowców. Najczęściej nagradzana i najchętniej kupowana w Polsce aplikacja nawigacyjna. Z AutoMapa za darmo pełna wersja pokonasz korki, sprawnie ominiesz remontowane drogi i pewnie dotrzesz do celu.
AutoMapa Android to najpopularniejsza polska aplikacja dostępna dla platformy Android. Szybka, precyzyjna, przyjazna.
AutoMapa do ściągnięcia za darmo dla systemu Android pobierzesz z Google Play, kupisz u naszych autoryzowanych partnerów oraz pobierzesz z naszej strony WWW.
AutoMapa do pobrania za darmo dla systemu iOS znajdziesz w AppStore, skąd w prosty sposób pobierzesz ją na swojego iPhone i iPada
Pobierz najnowszą wersję programu i map dla systemu Windows. Bądź zawsze na czasie. Dostępne są do pobrania AutoMapa pełna wersja Windows PL i chomikuj AutoMapa Windows EU.