AutoMapa – najlepsza nawigacja na Android

1 stycznia 2020 5 Pliki

AutoMapa to najbardziej popularny w Polsce program do nawigacji satelitarnej na Android, iOS i Windows umożliwiający wyznaczanie tras przejazdu.

Dzięki współpracy z odbiornikiem GPS pozwala na ustalenie pozycji z dokładnością do kilku metrów, a także umożliwia dynamiczne wytyczanie nowej trasy po zjechaniu z wyznaczonej. zawiera trójwymiarowe wizualizacje budynków w miastach i miejscowościach Polski i Europy, co lokuje go w ścisłej światowej czołówce samochodowych systemów nawigacyjnych. Dzięki kompletnej siatce dróg w Polsce i dostępnych jedynie w pełna wersja AutoMapa download adresom przypisanym do konkretnych budynków umożliwia, z niespotykaną dotąd precyzją, nawigację zarówno po krajowych jak i europejskich drogach. Najdokładniejsze plany nawigacyjne miast, setki tysięcy dokładnie opisanych Punktów Użyteczności Publicznej , unikatowa społeczność użytkowników. Program ma AutoRadar czyli powiadomienie innych o tym, gdzie są patrole i punkty kontroli drogowej.

AutoMapa nawigacja do pobrania

dla kierowców, motocyklistów i zawodowców. Najczęściej nagradzana i najchętniej kupowana w Polsce aplikacja nawigacyjna. Z AutoMapa za darmo pełna wersja pokonasz korki, sprawnie ominiesz remontowane drogi i pewnie dotrzesz do celu.
AutoMapa Android to najpopularniejsza polska aplikacja dostępna dla platformy Android. Szybka, precyzyjna, przyjazna.
AutoMapa do ściągnięcia za darmo dla systemu Android pobierzesz z Google Play, kupisz u naszych autoryzowanych partnerów oraz pobierzesz z naszej strony WWW tutaj.
AutoMapa do pobrania za darmo dla systemu iOS znajdziesz w AppStore, skąd w prosty sposób pobierzesz ją na swojego iPhone i iPada
Pobierz najnowszą wersję programu i map dla systemu Windows. Bądź zawsze na czasie. Dostępne są do pobrania AutoMapa pełna wersja Windows PL i AutoMapa Windows EU.


Autor: AutoMapa
Wersja: 6.22
Rozmiar: 341 MB
Pobierz