ACID Pro za darmo do pobrania

2019-06-13 0 przez Pliki

Magix ACID Pro za darmo do pobrania pełna wersja po polsku program do profesjonalnego komponowania, nagrywania, miksowania i produkcji muzyki. Program pozwala na wielościeżkową rejestrację dźwięku oraz oferuje funkcje sekwencera MIDI. ACID jest świetnym narzędziem do zmiany barwy dźwięku w czasie rzeczywistym, jego rozciągania i kwantyzacji wydarzeń MIDI oraz audio. Prosta obsługa z mnóstwem zaawansowanych funkcji, pozwola na wszystko – od szybkiego tworzenia utworów do skomplikowanego udźwiękawiania złożonych produkcji. Najczęściej jest wykorzystywany do tworzenia utworów, remiksów, oprawy dźwiękowej dla potrzeb prezentacji multimedialnych.

ACID Pro 9 to miejsce, w którym kreatywność spotyka się z inspiracją, programem DAW zaprojektowanym dla każdego producenta, aby zrealizował swoje muzyczne ambicje. W tym miejscu łatwość użycia idzie w parze z profesjonalnymi wynikami, gdzie pętle ACID wyzwalają Twoją kreatywność, a wysokiej klasy instrumenty i efekty dodają warstw wyrafinowania. Zupełnie nowe funkcje zupełnie nowego ACID Pro 9 obejmują Chopper do gry w MIDI – w którym grasz ACID jak instrument, remiksowanie, jamowanie i komponowanie – a także wtyczki i mnóstwo nowych pętli i efektów.

Nagrywaj wysokiej jakości dźwięk wielościeżkowy w eleganckim, 64-bitowym środowisku ACID, a następnie użyj światowej sławy i innowacyjnej technologii zapętlania dźwięku w celu uzyskania superszybkiej kompozycji. Dodaj zaawansowane efekty i funkcje masteringu, aby ulepszyć swoje dzieła do perfekcji. Darmowe pobieranie z chomikuj full wersje softu.

Pobierz ACID Pro za darmo na komputer https://www.magix.com/us/music/acid/acid-pro/