theHunter Call of the Wild za darmo

2023-06-17 0 przez Pliki

theHunter Call of the Wild za darmo do pobrania pełna wersja gry w promocji w Epic Games Store od 22 do 29 czerwca. Zagraj w tą jedyną i wyjątkową grę myśliwską i poczuj fajną atmosferę realistycznego otwartego świata na polowaniu, olśniewająca oprawa graficzna dodaje kolorytu. Zachwyć się niezwykłą atmosferą kampanii dla jednego gracza myśliwego lub przeżyj wyjątkowe emocje polowania na zwierzęta ze znajomymi.

theHunter: Call of the Wild to gra łowiecka, jakiej jeszcze nie było. Wskocz do tętniącego życiem, otwartego świata. Pójdź tropami majestatycznych zwierząt z prawdziwego zdarzenia, przedzierając się przez leśną gęstwinę i wsłuchując się w szelest liści. Możesz wybrać się na polowanie solo lub dołączyć do znajomych. Pamiętaj – jesteś żywą częścią tego świata, nie tylko gościem. Gdy dostrzeżesz wreszcie wśród krzewów majestatyczne poroże swojego pierwszego jelenia, poczujesz coś, czego nie da się opisać.

WYJĄTKOWO REALISTYCZNE WRAŻENIA Z POLOWAŃ W OTWARTYM ŚWIECIE

Każdy z zaprojektowanych z niezwykłą pieczołowitością rezerwatów oferuje możliwość przemierzania różnych rejonów świata i poznawania ich zróżnicowanych biomów. Szybko dowiesz się, które zwierzęta można spotkać na danych obszarach, analizując ich charakterystyczne zachowania, cechy i wzorce poruszania się, dzięki czemu będziesz doskonalić się w ich tropieniu. Do ciebie będzie należeć ocena wartości potencjalnego trofeum — od wielkości i symetrii poroża jelenia szlachetnego po wagę i nietypowe upierzenie bernikli kanadyjskiej — i to ty zdecydujesz, czy warto oddać strzał.

TWOJE POLOWANIE. WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE

Wykreuj własne myśliwskie wrażenia. Mając do dyspozycji szeroki wybór opcji — od sztucerów po łuki i różnego rodzaju amunicję do polowań na zwierzynę różnej wielkości — możesz znaleźć swoje ulubione konfiguracje i regularnie ćwiczyć celność z uwzględnieniem parametrów wiatru i trajektorii pocisku. Ponadto możesz korzystać z różnego rodzaju wabików dźwiękowych i zapachowych, aby zachęcić zwierzynę do ustawienia się w idealnym miejscu do pomyślnego strzału.

LEPSZE WRAŻENIA ZE WSPÓLNEJ ROZGRYWKI

W grze theHunter: Call of the Wild dostępne są wyjątkowe opcje gry wieloosobowej. Zdecyduj, czy chcesz podjąć współpracę, czy rywalizację w ramach dostępnych w grze wyzwań lub częstych wydarzeń myśliwskich, w których wszyscy mogą wziąć udział. Ponadto jeśli zechcesz odwiedzić jeden z rezerwatów dostępnych w ramach płatnych dodatków i tam zapolować, możesz po prostu dołączyć do rozgrywki gracza, który ma tę zawartość, i od razu przystąpić do łowów.

AKTUALIZACJE I ULEPSZENIA

Gra theHunter: Call of the Wild jest stale rozwijana i regularnie publikowana jest darmowa i płatna zawartość dodatkowa, która pozwala wzbogacić wrażenia z rozgrywki. Od nowych rezerwatów i pakietów różnego rodzaju broni i wyposażenia po bardziej realistyczne poroża i rogi nowej generacji (system TruRACS) — twórcy gry nieustannie pracują nad jej wzbogacaniem.

Pobierz theHunter Call of the Wild za darmo na komputer od Epic Games Store https://store.epicgames.com/pl/p/thehunter-call-of-the-wild