Adobe Firefly za darmo generator obrazów

2023-06-30 0 przez Pliki

Adobe Firefly za darmo generator obrazów dostęp do wersji beta programu który generuje obrazy przy użyciu sztucznej inteligencji AI

Możesz teraz uzyskać bezpłatny dostęp do wersji beta programu Adobe Firefly, aby generować własne obrazy przy użyciu sztucznej inteligencji. Wszystko, czego potrzebują, to zalogować się na swoje konto lub utworzyć je.
Jedynym ważnym szczegółem jest to, że wymyślone instrukcje muszą być podane w języku angielskim, ale od czego mamy dobry tłumacz Google Translate

Firefly to nasz mechanizm kreatywnej generatywnej sztucznej inteligencji. Właśnie pojawił się w programie Photoshop i praca twórcza już nigdy nie będzie taka sama.

Tylko w programie Photoshop znajdziesz funkcję Wypełnianie generatywne, niesamowite narzędzie oparte generatywnej sztucznej inteligencji, które uaktywni Twoje supermoce twórcze. Dodawaj, rozszerzaj i usuwaj treści na obrazach za pomocą prostych poleceń tekstowych. Następnie dopracuj całość do ostatniego piksela w całości w programie Photoshop.

Twoja wyobraźnia nie zna granic. Teraz granic nie mają też Twoje możliwości twórcze.


Generuj pędzle do programów Photoshop i Fresco na podstawie szczegółowego opisu tekstowego.

Pokoloruj szkic. Zamień proste rysunki w pełnokolorowe obrazy. Generuj obrazy ze szczegółowego opisu tekstowego. Generuj bezproblemowo wzory płytek ze szczegółowego opisu tekstowego.

Utwórz scenę 3D i użyj monitu tekstowego, aby wygenerować obraz.
Rozszerz swój obraz jednym kliknięciem.
Zastosuj style lub tekstury do tekstu za pomocą monitu tekstowego. Użyj pędzla, aby usunąć obiekty lub zamaluj nowe z opisów tekstowych.
Generuj edytowalne wektory ze szczegółowego opisu tekstowego. Ponowne kolorowanie generatywne.

Generuj warianty kolorystyczne grafiki wektorowej na podstawie szczegółowego opisu tekstowego.

Generuj obrazy na podstawie własnego obiektu lub stylu.

Generuj edytowalne szablony ze szczegółowego opisu tekstowego.

Eksperymentuj z najnowszą generatywną sztuczną inteligencją i daj nam znać, co myślisz.

Więcej na stronie https://firefly.adobe.com/