Adobe Premiere Pro za darmo do pobrania

2020-01-01 0 przez Pliki

Adobe Premiere Pro za darmo do pobrania pełna wersja po polsku CS6 to najnowszy program popularnych aplikacji do nieliniowej edycji video. Głównym elementem programu jest silnik Adobe Mercury Playback. Dzięki czemu zapewnia do 8 razy szybsze działanie kluczowych funkcji, takich jak trójzakresowa korekcja barw (Three-Way Color Corrector), stabilizacja obrazu (Warp Stabilizer), ciągłe odtwarzanie (Uninterrupted Playback) i obsługa wielu kamer.

Z łatwością można manipulować obrazem, dźwiękiem, animacjami i grafiką, aby stworzyć wysokiej jakości filmy. Aplikacja umożliwia także bezpośrednie zapisanie przygotowanego materiału w popularnych internetowych formatach video przetwarzanych strumieniowo. Funkcje obsługi dużej ilości różnych urządzeń Digital Video, doskonała integracja z innymi aplikacjami Adobe, takimi jak After Effects, Photoshop, Illustrator i GoLive, nowe profesjonalne narzędzia do edycji.

Adobe Premiere Pro pobierz

Program Premiere Pro jest jednym z najlepszych w branży rozwiązań do montażu filmów, programów telewizyjnych i wideo na strony internetowe. Korzystając z pomysłowych narzędzi, integracji z innymi aplikacjami i usługami firmy oraz zaawansowanego mechanizmu Adobe Sensei, można łatwiej przekształcać nagrania w dopracowane filmy i wideo. Aplikacja Premiere Rush umożliwia tworzenie i modyfikowanie nowych projektów z dowolnego urządzenia.

Pobierz Adobe Premiere Pro za darmo na komputer https://www.adobe.com/pl/products/premiere.html