CyberLink PowerDirector za darmo

2020-01-01 0 przez Pliki

CyberLink PowerDirector za darmo pobierz dobry program do nieliniowej edycji wideo. Umożliwia dokonanie pełnego procesu produkcji i montażu filmu – od przechwytywania obrazu z dowolnego źródła, poprzez zaawansowaną edycję audio i wideo, po authoring i nagranie płyty Video-CD (VCD) oraz DVD. Cały montaż odbywa się na osi czasu. Po zmontowaniu filmu możemy go przekonwertować m.in. do formatu AVI, czy MPEG-4. Zaletą programu do edycji video jest także możliwość konwersji do formatu FLV i bezpośredniego uploadu do serwisu YouTube. W programie możemy także nagrać nasz film na płytę. Posiada własną bazę gotowych przejść i efektów. Umożliwia szybką edycję dźwięku na potrzeby filmu. Mamy możliwość zwolnienia, przyspieszenia, czy zmiany jasności filmu.

CyberLink PowerDirector do pobrania

to najszybszy i najlepszy program do edycji wideo dla Windows wokół, i jest to pierwszy który ma wsparcie dla nagrań 360 ​​stopni.
PowerDirector do pobrania oferuje unikalną kombinację wydajności high-end i zaawansowanych funkcji edycyjnych. Jest niezwykle łatwy w użyciu, dzięki czemu edycja wideo dostępne dla twórców wszystkich poziomach zaawansowania, a także ogromny wybór konfigurowalny narzędzi projektowych, w tym unikalne przejścia alfa, animowanych tytułów, cząstek i przedmiotów PIP zapewnić wolność do odkrywania kreatywność i zastanowienia się go w unikalny kreacje wideo.
Pobierz CyberLink PowerDirector do ściąnięcia za darmo 30 dniowa wersja próbna na Windows.

Teraz z 360 ° Wideo
PowerDirector obsługuje teraz pełną edycję wideo typu end-to-end 360 stopni, otwiera zupełnie nowy świat możliwości. Importuj equirectangular filmowy, utworzyć projekt 360 °, edytować z pełną gamą narzędzi projektowych, a następnie wyeksportować w formacie 360 ​​stopni. Dodawanie tytułów i efektów dla widzów, aby dowiedzieć się, jak oni odkrywać swoje dzieło. Eksperyment z przejść, animowanych obiektów i wiele więcej! Unikalny widok Designer pozwala na wykorzystanie 360 ​​° materiału wideo w standardowych projektów wideo: to jakbyś filmowane sceny z wielu kamer z wielu punktów widzenia.

Pro-style Filmy w ciągu kilku minut ekspresowe Projektów
Projekty ekspresowych jest szybki i łatwy sposób na szybkie tworzenie profesjonalnych filmów w trzech prostych krokach: ekspresowe otwartych projektów z wyrzutnią PowerDirector i zaimportować ci wideo; przeciągnąć pliki, które chcesz na początek, środek i koniec segmentów projektu; następnie produkować filmy i udostępniać je od razu z przyjaciółmi i rodziną na social media. Bułka z masłem!
Pionowe wideo jak profesjonalista!
Przy tak dużym filmie obecnie wykonane w pionie w sieciach komórkowych, PowerDirector dodała nowy tryb projektowania, który pozwala przesyłać mobilnego wideo dla YouTube, Facebook i Vimeo pozbywając się tych pustych czarnymi pasami! A teraz, Orientacja Inteligentna technologia renderowania wideo (SVRT) sprawia, produkcji wideo szybciej analizując projekt i rendering tylko segmenty materiału, które zostały zmodyfikowane, niezależnie od orientacji klipów.

Action Camera Center, teraz jeszcze lepszy!
Nowe Centrum Action Camera PowerDirector jest zestawem narzędzi dla każdej ekstremalnej ekspres wideo. Tworzenie filmów poklatkowych, dodać powiększać i przesuwać efekty, stabilizację obrazu, wyeliminowanie zakłóceń, takich jak rybie oko, poprawne problemów z kolorami i zastosować w zwolnionym tempie, stopklatka, zoom, czy nawet „rock’n’roll” swoje filmy! Wyniki będą piersiach, pełna akcji i adrenaliny.
Mieszanie wideo
Scalanie klipów na osi czasu śledzi innym stworzyć ogromny wachlarz przyciągające wzrok efekty, które przyniosą unikalny wpływ na swoich filmach. Praca jak profesjonalista nigdy nie było prostsze, bardziej intuicyjne!

Wiodąca w branży szybkość renderowania i obsługa formatów
Nowa TrueVelocity 6 silnik renderujący jest motorem napędowym 64-bitowy oferuje płynniejsze przeglądanie i znacznie szybszą produkcję niż inne oprogramowanie do edycji wideo konsumentów. I PowerDirector umożliwia korzystanie z najnowszych i najlepszych formatów i kodeków, takich jak 4K UltraHD, AVCHD 3D / Progressive, XAVC-S i H.265.
Wysoka Rama-Rate Video Editor
Importować 120 / 240fps powolny ruch nagrania z telefonu iPhone, GoPro lub innych sportów ekstremalnych kamer lub pobieranie plików wideo bezpośrednio z serwisu YouTube lub Vimeo z Social Media Download. Dodawanie tytułów i efektów, a korzystać z nowego Centrum Action Camera do edycji wideo. Odtworzyć go wewnątrz PowerDirector, dzięki czemu można przeglądać on zacinać wolne przed produkować, a następnie wyeksportować wysokie tempo filmu ramki szybko z akceleracją sprzętową renderingu!
Unikalne i konfigurowalny Narzędzia projektowe
Poznaj swoją kreatywność z potężną kolekcję wyjątkowo dostosowywanych narzędzi projektowych i elastyczności, aby podkreślić to, co najlepsze w swojej pracy. Tworzenie maski z różnych tytułów i obrazy, i zorganizować każdy obiekt niezależnie. Śledzenie ludzi i przedmiotów w swoim materiału, łatwo i wygodnie. Dostosuj ruch tytuł, rozmiar czcionki, kolor gradientu, obramowanie, poziom rozmycia, przejrzystości i refleksji. Tworzyć tematy, przejścia, menu, pestek, albo współpracować z Designer Multicam dla profesjonalnych rezultatów.

Pobierz CyberLink PowerDirector za darmo https://www.cyberlink.com/products/powerdirector-video-editing-software/overview_en_EU.html