Avidemux – darmowy edytor wideo

2019-02-26 0 przez Pliki

Avidemux darmowy edytor wideo to narzędzie do obróbki i kompresji plików wideo. Darmowy program do edycji filmów oferuje wsparcie dla popularnych formatów plików takich jak AVI, MKV, OGM, MPEG kompatybilnych z DVD, MP4, FLV czy ASF.

Pozwala tworzyć projekty, kolejkować zadania oraz umożliwia stosowanie skryptów w języku JavaScript i Python. Dodatkowe możliwości programu to: przycinanie obrazu, zmiana rozmiaru i jakości, dołączanie odpowiednich ścieżek dźwiękowych i napisów, wyostrzanie obrazu, equalizer, efekt wyciszania, bramka szumów, rozmycie lub poświata. Darmowy program do edycji filmów zawiera wbudowane profile dla iPhone / iPod, Zune oraz PSP, co pozwala skonwertować plik wideo do formatu akceptowalnego przez te urządzenia dosłownie w kilka kliknięć myszą.

Avidemux – darmowy edytor wideo

Popularny program Avidemux to darmowy edytor wideo przeznaczony do zadań proste cięcia, filtrowanie i kodowania. Obsługuje on wiele typów plików, w tym AVI, DVD kompatybilnych plików MPEG, MP4 i ASF, przy użyciu różnych kodeków. Zadania można zautomatyzować za pomocą projektów, kolejkę zadań i potężne możliwości skryptów.
Avidemux jest dostępny dla systemów Linux, BSD, Mac OS X i Microsoft Windows na licencji GNU GPL. Darmowy program do edycji filmów został napisany od podstaw na myśli, ale kod z innymi ludźmi i projektami został także używany. Łatki, tłumaczenia, a nawet raporty o błędach są zawsze mile widziane.

Pobierz Avidemux – darmowy edytor wideo.