Age of Empires II: Definitive Edition za darmo

2023-01-26 0 przez Pliki

Age of Empires II: Definitive Edition za darmo do pobrania na konsole i do grania w chmurze dostępne o 31 stycznia w Xbox Game Pass. Kultowa gra Age of Empires II: Definitive Edition upamiętnia 20-lecie jednej z najpopularniejszych gier strategicznych w historii.

Age of Empires II: Definitive Edition to jedna z najbardziej uwielbianych gier strategicznych, jakie kiedykolwiek powstały, a wkrótce pojawi się na konsolach Xbox. Ciesz się nowym sposobem grania w tę bardzo lubianą grę na konsoli, w tym optymalizacją gry za pomocą kontrolera i nowymi samouczkami, które szybko wprowadzą Cię w zabawę. Gra dostępna teraz dzięki subskrypcji PC Game Pass. Przeczytaj nasz sposób na tani dostęp do gier na Xboxa.

Age of Empires II: Definitive Edition świętuje 20. rocznicę powstania jednej z najpopularniejszych gier strategicznych w historii dzięki oszałamiającej grafice 4K Ultra HD, nowej i w pełni zremasterowanej ścieżce dźwiękowej oraz zupełnie nowej zawartości „The Last Khans” dzięki 3 nowym kampaniom i 4 nowe cywilizacje.

Przeglądaj wszystkie oryginalne kampanie, jak nigdy dotąd, a także najlepiej sprzedające się rozszerzenia, obejmujące ponad 200 godzin gry i 1000 lat historii ludzkości. Udaj się online, aby rzucić wyzwanie innym graczom z 35 różnymi cywilizacjami w dążeniu do dominacji nad światem na przestrzeni wieków.

Wybierz swoją ścieżkę do świetności dzięki temu ostatecznemu remasterowi jednej z najbardziej lubianych gier strategicznych wszechczasów.

Jako gra strategiczna czasu rzeczywistego budujesz i rozwijasz swoje imperium według własnego uznania, w miarę rozwoju otaczającego Cię świata. Dowódź i kontroluj armie, aby bronić swoich granic lub zdominować rywalizujące imperia w czasie rzeczywistym. Ty decydujesz o strategiach dla nadchodzących wielkich bitew.

Poznaj wszystkie oryginalne kampanie, jak nigdy dotąd, a także najlepiej sprzedające się rozszerzenia, obejmujące ponad 200 godzin rozgrywki i 1000 lat historii ludzkości. Udaj się do sieci, aby rzucić wyzwanie innym graczom z 35 różnych cywilizacji w dążeniu do dominacji nad światem na przestrzeni wieków.

Wybierz swoją drogę do wielkości dzięki ostatecznemu remasterowi jednej z najbardziej lubianych gier strategicznych wszechczasów.

Cechy

Świętuj 20. rocznicę powstania jednej z najpopularniejszych gier strategicznych wszechczasów dzięki tej definitywnie zremasterowanej edycji

Oszałamiająca grafika 4K Ultra HD i w pełni zremasterowany dźwięk

Ciesz się pełną kolekcją zawartości oraz zupełnie nową zawartością „The Last Khans”

Ponad 200 godzin rozgrywki w ciągu 1000 lat historii ludzkości

Udaj się do sieci, aby rzucić wyzwanie innym graczom z 35 różnych cywilizacji w dążeniu do dominacji nad światem na przestrzeni wieków

Tryb widza i natywna obsługa strumieniowania

Pobierz Age of Empires II: Definitive Edition za darmo na konsole Xbox i graj w chmurze https://www.xbox.com/pl-PL/games/age-of-empires-ii-definitive-edition