SEVEN Enhanced Edition za darmo

2020-12-07 0 przez Pliki

SEVEN Enhanced Edition za darmo gra do pobrania na Humble Bundle. Promocja aktywna ale trzeba powiązać konto gog z humble, żeby odebrać gre.

Seven: The Days Long Gone to gra role-playing z widokiem z perspektywy 3/4 i otwartym światem. Wciel się w postać Teriela, mistrza złodziei, wysłanego na misję, która może wstrząsnąć całym imperium Vetrall. Poruszaj się dowolnie po tętniącej życiem więziennej wyspie Peh i zdecyduj, czy chcesz pomóc czy wykorzystać jej mieszkańców.

Jeśli na świecie istnieje miejsce, którego mistrz złodziei Teriel powinien unikać za wszelką cenę, to jest nim niewątpliwie więzienna wyspa Peh. Ale kiedy podczas odważnego skoku wydarzenia przybierają nieoczekiwany obrót, Teriel trafia w kajdanach na pokład sterowca, zmierzającego w to niesławne miejsce. Co gorsza, demon w jego głowie obwieszcza, że złodziej nigdy się stamtąd nie wydostanie, chyba że dokładnie wypełni przekazane rozkazy.

W Seven: The Days Long Gone wcielasz się w postać Teriela. Musisz użyć wszystkich jego umiejętności działania w ukryciu, aby wyrwać się z sieci oszustw i zdrad oraz przetrwać na wyspie Peh.

ODKRYJ TĘTNIĄCY ŻYCIEM OTWARTY ŚWIAT Z PERSPEKTYWY 3/4

Od chwili, gdy stawiasz stopę na Peh, wyspa stoi przed tobą otworem. Zakradaj się, biegaj, wspinaj i walcz w różnorodnych miejscach. Możesz odkrywać wyspę tak, jak zechcesz; przeszkadzać ci będą jedynie posterunki ochrony, obszary pełne potworów i niebezpieczne frakcje!

WYBIERZ WŁASNY STYL GRY

Będąc mistrzem złodziei, Teriel świetnie radzi sobie, działając w ukryciu. Zaskocz wrogów od tyłu i z góry, oszukaj wszystkich sprytnymi przebraniami albo skorzystaj z otoczenia, aby pozostać poza zasięgiem wzroku. Jeśli coś pójdzie nie tak albo po prostu brak ci cierpliwości, możesz spokojnie ruszyć do boju z otwartą przyłbicą, korzystając z niszczycielskiego uzbrojenia i uwalniając zabójcze magiczne zdolności na swoich wrogach.

POZNAJ MNÓSTWO BARWNYCH POSTACI

Spotkaj wiele osób, od przygnębionych niewolników i więźniów po bogatych celebrytów. Koniecznie uważaj na dwie główne frakcje działające na Peh: biomancerów i technomagów. W tak smutnym miejscu, wielu przyjmie od ciebie wszelką pomoc. Wybierz, czy naprawdę chcesz pomóc czy wykorzystać mieszkańców Peh; przygotuj się jednak na konsekwencje swoich czynów.

ODKRYJ EPICKĄ HISTORIĘ OSZUSTW I ZDRADY

Na Peh, każdy ma jakieś cele do osiągnięcia; często to znacznie więcej niż się wydaje. Zanurz się w świecie tętniącym od braku zaufania i miażdżonym trybami potężnych sił. Pracuj z demonem, który cię opętał, aby wypełnić niezwykle ważną misję. Los imperium Vetrall leży w twoich rękach.

Pobierz SEVEN za darmo pełna wersja gry na https://www.humblebundle.com/store/seven-enhanced-edition-free-game