Tapety na telefon aplikacja Android

2020-01-01 0 przez Pliki

Tapety na telefon aplikacja Android do pobrania za darmo. Dostosowane tapety do urządzenia. W aplikacji będą wyświetlane tylko tapety odpowiednie do rozmiaru ekranu. Wszystkie obrazy mają wysoką jakość i różne rozdzielczości. Obsługa dowolnego urządzenia, w tym urządzeń z dużymi ekranami: 1080 x 1920 pikseli (Full HD, 1080p) i 2160 x 3840 pikseli (Ultra HD, 4K).

– Tylko uczciwy rozmiar tapety, bez wzrostu.
W aplikacji WallpapersCraft nie zobaczysz tapet niskiej jakości, takich nie dodajemy. Nie zobaczysz, że nasza tapeta ma nieodpowiedni rozmiar do rozdzielczości twojego ekranu.

– Ręczne cięcie tapety pod ekranem.
Wszystkie tapety w aplikacji zostały przycięte ręcznie, abyś mógł cieszyć się idealnymi zdjęciami na telefony komórkowe.

– Nowe tapety co godzinę.
Ponad 80 000 pięknych tapet na ekrany do 540 x 960 pikseli; ponad 10.000 tapet Full HD na ekran 1080×1920 px; ponad 5000 tapet na smartfony z ekranem 2K 1440 x 2560 pikseli, ponad 1000 tapet 4K na telefony z wyświetlaczem 4K 2160 x 3840 pikseli.

– Oszczędzaj baterię i zasoby.
Aplikacja wyświetla tylko tapety i wygaszacze ekranu dostosowane do rozmiaru ekranu. Pozwala to oszczędzać energię baterii i ruch internetowy, a także korzystać z aplikacji z maksymalną prędkością, bez utraty jakości obrazu.

– Rzeczywiste tapety w tej chwili.
Śledzimy wszystkie trendy na świecie. Znajdziesz u nas najnowsze zdjęcia tła. Najpiękniejsze miejsca na świecie, miasta, kraje i po prostu piękne tapety na każdy nastrój i pragnienie.

Zdjęcia w tle do telefonu!
Możesz ustawić tapetę na ekranie telefonu na Androidzie lub tablecie. Możesz także ustawić piękne tapety na ekranie blokady lub na obu ekranach jednocześnie. Piękne zdjęcia dla Androida pomogą Ci łatwiej przetrwać trudności życiowe! Fototapeta na telefonie i tablecie sprawi, że będzie o wiele piękniejsza i bardziej atrakcyjna!

Pobierz Tapety na telefon aplikacja Android za darmo. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wallpaperscraft.wallpaper