Darmowe gry na Xbox

2023-03-04 0 przez Pliki

Free Play Days zawiera trzy gry w ten weekend. Jeśli jesteś subskrybentem Xbox Game Pass Ultimate lub Xbox Live Gold, możesz zagrać w trzy gry za darmo w ten weekend, w tym Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition, dzięki Dniom darmowej gry do pobrania w promocji.

Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition, Human Fall Flat i Train Life: A Railway Simulator są teraz darmowe do poniedziałku dla członków Game Pass Ultimate i Gold. Więcej darmowych gier znajdziesz w naszym artykule o najlepszych darmowych grach na konsolę Xbox .

Diablo III: Reaper of Souls — Ultimate Evil Edition

Ta kompletna gra Diablo III obejmuje oryginalną grę Diablo III, dodatek Reaper of Souls oraz pakiet Przebudzenie nekromanty — wszystko razem w jednym ostatecznym tomie.

Human Fallflat – Upadek człowieka

Eksploruj świat, w którym łamigłówki są gigantyczne, a wyzwania jeszcze większe! Człowiek się skurczył!

Poruszanie się po spokojnym ogrodzie stanowi problem niemal nie do pokonania dla naszego malutkiego Człowieka w najnowszym DARMOWYM poziomie Miniatura.

Train Life – Życie pociągu: symulator kolei

Po raz pierwszy w symulatorze kolejowym jesteś kierowcą i kierownikiem firmy! Przejmij kontrolę nad lokomotywami i prowadź odnoszącą sukcesy firmę, negocjując odpowiednie kontrakty i budując sieć.

Gry na Xbox za darmo do pobrania

Jeśli masz Game Pass Ultimate, możesz pominąć Human Fall Flat w ten weekend, ponieważ jest już zawarty w Twojej subskrypcji. Jeśli masz zamiar to sprawdzić, ukończenie podstawowej listy osiągnięć Human Fall Flat zajmuje tylko około dziesięciu godzin, ale jest też wiele bezpłatnych aktualizacji tytułów, z którymi będziesz musiał się uporać. Czas ukończenia gry Diablo III: Reaper of Souls — Ultimate Evil Edition wynosi około 100 godzin, a jeśli chodzi o Train Life: A Railway Simulator , nie mamy wystarczających danych dotyczących osiągnięć, aby oszacować ukończenie, ale lista wygląda tak wymaga sporo szlifowania, aby zakończyć.

Wszystkie te trzy gry są teraz dostępne bezpłatnie w ramach Dni darmowej gry Xbox. Czy zagrasz w jedną z tych gier w ten weekend? Daj nam znać w komentarzach!