Angry Birds 2 za darmo

2020-05-28 0 przez Pliki

Angry Birds 2 za darmo do pobrania pełna wersja gry . PS4 & PSVR rozdaje 500 darmowych kopii gry dla pierwszych wpisanych na listę. Angry Birds można pobrać zupełnie za darmo. Fajny prezent na dla wszystkich fanów serii.

Firma XR Games jest bardzo podekscytowana otrzymaniem nagrody Northern Tech Award od GP Bullhound w kategorii „15 najlepszych gwiazd północy”. Oznacza to, że „jest jedną z najbardziej obiecujących i ekscytujących firm technologicznych w północnej Anglii i Szkocji” – GP Bullhound.

Aby uczcić tę nagrodę, rozdaje 500x darmowych kopii gry Angry Birds Under Pressure VR na konsolę PlayStation VR.

Ponieważ rodziny wciąż zmagają się z różnymi stopniami blokady na całym świecie, chcielibyśmy pomóc. A jeśli twoje dzieci są jak moje, zaczną cierpieć z powodu „gorączki kabinowej”, jeśli spędzą więcej niż 1x dzień w domu zamknięci w sobie! Są przyzwyczajeni do gorączkowego planu zajęć szkolnych, klubów, zajęć pozalekcyjnych w weekendy, a także wizyt u dziadków, rodziny i przyjaciół. Po tym, jak wszystko to zostanie wyrzucone z okna w dającej się przewidzieć przyszłości, nieuchronnie doprowadzi to do napiętych i napiętych chwil rodzinnych w domu.

Uważamy jednak, że życie najlepiej spędzać na śmiechu i zabawie z rodziną (i przyjaciółmi, gdy jesteśmy wolni od koronawirusa). Poprzez akt życzliwości XR Games chciałby pomóc rodzinom w tym. Jak możesz myśleć Chcielibyśmy rozdać 500x darmowych kopii Angry Birds Under Pressure VR. Nasza ekskluzywna gra na PlayStation, która otrzymała krytyczne recenzje i wyróżnienia za rozśmieszanie i zabawę rodzin.

Poproś o bezpłatną kopię tutaj: https://forms.gle/4MvheicnLPU9XrYy8 (ograniczone do pierwszych 500x wpisów)

Wspólne zabawy rodzin i przyjaciół były moim głównym celem w tej grze. Powodem było to, że byłem w domu i zauważyłem moją żonę grającą Candy Crush na swoim iPhonie, moją najstarszą córkę grającą w Fortnite na swoim Nintendo Switch i moją najmłodszą córkę oglądającą YouTube Kids na swoim iPadzie, podczas gdy ja robię e-maile robocze na moim iPhonie.

Pomyślałem sobie – technologia przyczynia się do izolowania się ludzi, nawet gdy są w tym samym pokoju. Innymi słowy, ludzie są „sami razem”. To szalone. I tu narodziła się moja wizja XR Games – chcę stworzyć przyszłość, w której rodziny i przyjaciele będą cieszyć się wspólnie spędzonym czasem, śmiejąc się i dobrze się bawiąc w ramach wspólnego doświadczenia, niezależnie od tego, czy jest to ten sam pokój, czy połączenie online.