Program do łamania haseł

2019-01-01 0 przez Pliki

Bardzo dużo osób szuka w internecie programu do łamania hasła do konta pocztowego, facebooka, komunikatora internetowego, archiwum .rar i .zip czy wifi. Trudno znaleźć taki bezpłatny i legalny program, a jak już znajdziemy jakiś to nie zawsze okazuje się skuteczny. Często można ściągnąć jakiś zawirusowany program, który prawdopodobnie i tak nie złamie szukanego hasła, a użytkownik będzie miał na swoim komputerze jakiegoś złośliwego wirusa, o którego posiadania na swoim komputerze może nawet nie wiedzieć. Co więc działa?

Pierwszym sposobem jest polski darmowy program do łamania haseł PassTool Password Reader do pobrania z naszej bezpiecznej strony, masz gwarancję, że nie ma żadnego wiarusa i szkodliwego oprogramowania. Co program potrafi?

Dzięki modułowi automatycznemu wykrywaniu zainstalowanych aplikacji, program PassTool umożliwia szybkie dekodowanie haseł. Odczyt danych odbywa się poprzez wybranie ikony wykrytej aplikacji. Prosty w działaniu i obsłudze. Jeśli nie znasz hasła lub zapomniałeś go, a wiesz jak użyć ten soft to nie potrzebny ci będzie inny program do łamania haseł facebook i innych kont społecznościowych, a nawet email i wifi. Użytkownicy używają zazwyczaj jednego hasła, także łamiąc hasło przeglądarki internetowej czy komunikatora możemy rozszyfrować hasło do innych kont. Program do łamania hasła jest typu Portable, czyli nie wymaga instalacji, dodatkowych plików ani bibliotek.

Jeśli jednak nie udało Ci się dalej złamać hasła to możesz spróbować ściągnąć Cain and Abel – darmowy program do łamania haseł poczty email, przeglądarki, wifi, facebook, raz, zip. Aplikacja, której używają hakerzy umożliwia także śledzenie pakietów sieciowych i łamanie zabezpieczeń. Niektóre skanery antywirusowe i przeglądarki wykrywają Cain i Abel jako złośliwe oprogramowanie.

Program do łamania haseł

Większość hakerskich programów działa metodą brute-force lub słownikową, to znaczy dokładnie sprawdza wszystkie możliwe kombinacje hasła, co oczywiście zajmuje bardzo dużo czasu i nie daje dobrych efektów. Najłatwiejszym sposobem jest próba odgadnięcia hasła, gdyż wiele osób używa popularnych i łatwych do złamania haseł. Wystarczy spojrzeć na jakąś listę z najpopularniejszymi hasłami, które wyciekły z jakiegoś znanego serwisu udostępnioną przez hakera, by zauważyć, że rozszyfrowane hasła składają się najczęściej z samych prostych słów, liczb lub ich kombinacji.