Antywirus Mobilny Kaspersky za darmo na telefon

2020-01-01 0 przez Pliki

Antywirus Mobilny Kaspersky: Ochrona & App Lock to darmowa aplikacja na telefon Android. Aplikacja skutecznie chroni komputer przed takimi zagrożeniami jak wirusy, robaki, konie trojańskie czy komponenty szpiegowskie. Program posiada mechanizm kwarantanny, odpowiedzialny za przechowywanie podejrzanych plików bez obawy o rozpowszechnianie się infekcji, systemu automatycznych aktualizacji programu i definicji wirusów, a także mechanizm raportowania wszystkich zdarzeń. Silnik antywirusowy zapewnia ochronę w czasie rzeczywistym, która odpowiadają za monitorowanie zapisywanych, kopiowanych i odczytywanych danych.

Kaspersky na Android można pobrać ZA DARMO. Produkt chroni przed zagrożeniami z Sieci smartfony i tablety, które mogą być bardziej zagrożone niż komputery, oraz przechowywane dane osobowe.

Funkcje:

  • Ochrona antywirusowa pozbywa się wirusów, automatycznie blokuje szkodliwe oprogramowanie i oferuje wiele innych funkcji na telefonach i tabletach
  • Skanowanie w tle skanuje w czasie rzeczywistym i na żądanie w celu wykrycia wirusów, programów szpiegujących i typu ransomware oraz trojanów
  • Odnajdywanie telefonu odnajduje i blokuje telefon lub tablet z systemem Android w przypadku jego zgubienia lub kradzieży
  • Ochrona przed kradzieżą chroni dane osobowe przed ich ujawnieniem, kasując je z urządzenia
  • Blokowanie aplikacji umożliwia zabezpieczenie prywatnych wiadomości, zdjęć i innych plików tajnym kodem
  • Ochrona przed wyłudzaniem informacji zabezpiecza dane finansowe użytkownika podczas robienia zakupów online
  • Filtr treści WWW blokuje niebezpieczne łącza i strony internetowe podczas przeglądania internetu

Kaspersky na Android

Jeśli funkcja skanowania w tle wykryje szkodliwe oprogramowanie, Kaspersky Internet Security for Android rozpocznie działanie zablokuje wirusy, niebezpieczne aplikacje, łącza i pliki.

Darmowy antywirus dla systemu Android za pomocą funkcji skanowania w tle sprawdza pobierane aplikacje w poszukiwaniu szkodliwego oprogramowania, ransomware, ataków phishingowych, programów szpiegujących i nie tylko, aby zapewnić Twoim urządzeniom niezawodną ochronę przed wirusami i innymi zagrożeniami.

Funkcja Blokada aplikacji chroni prywatne rozmowy i dane finansowe za pomocą tajnego kodu dostępu do wskazanych przez użytkownika poufnych aplikacji. Dodatkowo ukrywa na Twoim urządzeniu dane poufne (wiadomości, zdjęcia, pliki itp.) przed niepożądanymi osobami.

Odnajdywanie telefonu Aplikacja Kaspersky Internet Security for Android pomaga odnaleźć telefon lub tablet. W przypadku kradzieży możesz zdalnie włączyć alarm na urządzeniu, zablokować i zlokalizować swój telefon, wyczyścić prywatne informacje (w tym wiadomości, zdjęcia i filmy) oraz zrobić zdjęcie osoby, która korzysta z Twojego urządzenia.

Blokadę niebezpiecznych witryn oraz łączy podczas przeglądania internetu

Darmowy program antywirusowy dla systemów Android chroni Twoje urządzenia przed zagrożeniami z Internetu, blokując ataki phishingowe, gdy przeglądasz sieć. Właśnie dlatego program antywirusowy zapewnia zaawansowaną ochronę antywirusową i pomaga chronić Twoją prywatność i wrażliwe dane finansowe podczas zakupów.

Pobierz Antywirus Mobilny Kaspersky za darmo https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kms.free