Ashampoo WinOptimizer Free

2019-01-08 0 przez Pliki

Ashampoo WinOptimizer Free to darmowe narzędzie do optymalizacji Windows. Aplikacja usunie niepotrzebne pliki z dysku twardego i oczyści rejestr systemowy z błędnych wpisów pozostawionych przez programy. Ashampoo WinOptimizer Free wyposażony został również w wiele pomocniczych modułów, takich jak kasowanie historii i pamięci podręcznej przeglądarki internetowej, bezpieczne usuwanie danych bez późniejszej możliwości ich odzyskania, a także narzędzia do modyfikacji ustawień Windows.

Program pozwala przeprowadzić automatyczną optymalizację systemu operacyjnego poprzez jedno kliknięcie. Program w stosunku do płatnej wersji jest oczywiście okrojony ale nie aż tak bardzo. Dla początkujących i średnio zaawansowanych użytkowników komputera w zupełności wystarczy.

Ashampoo WinOptimizer FREE przyspiesza komputer, czyści oraz naprawia Twój system Windows. To nie tylko czyszczenie, ale i obsługa, poprawa wydajności oraz ustawień systemu. Poprawia bezpieczeństwo i chroni Twoją prywatność w zaledwie kilku kliknięciach, także w Windows 10.

Pobierz Ashampoo WinOptimizer Free https://www.ashampoo.com/pl/pln/dld/5706/winoptimizer-2019/