O&O ShutUp10 wyłączenie szpiegowania Windows 10

2020-01-01 0 przez Pliki

O&O ShutUp10 wyłączenie szpiegowania Windows 10. Eliminujemy inwigilację Microsoft i telemetrię z Windows 10. Jak wyłączyć szpiegowanie w Windows 10? Pobierz bezpłatne narzędzie O&O ShutUp10 dla systemu Windows 10.

O & O ShutUp10 oznacza, że ​​masz pełną kontrolę nad funkcjami prywatności w systemie Windows 10, ty decydujesz o swoich danych.
Bardzo prosty interfejs, ty decydujesz, jak system Windows 10 powinien respektować prywatność, decydując, które niechciane funkcje powinny być wyłączone.

Jak wyłączyć śledzenie w Windows 10. O & O ShutUp10 to całkowicie bezpłatne narzędzie i nie musi być zainstalowane – możemy po prostu uruchomić bezpośrednio i natychmiast na komputerze. I to nie będzie pobierać ani instalować niechcianego lub niepotrzebnego oprogramowania, podobnie jak wiele innych programów.

Wyłączenie szpiegowania Windows 10

Co wyłączyć po instalacji Qindows 10?

System Windows 10 chce, aby zapewnić użytkownikom możliwie najłatwiejsze codzienne doświadczenie, a dzięki temu bardzo rzadko zmusza do rzeczywiście przeczytać i potwierdzić zawiadomienie zabezpieczeń. Niestety, to uproszczone podejście firmy Microsoft oznacza znacznie więcej danych przekazywany jest na nich, niż wielu użytkowników chciałoby.

Microsoft wykorzystuje większość danych do wyświetlania spersonalizowanych informacji do ciebie, który ma na celu dokonywania żywotność komputera łatwiejsze. Jako przykład, Windows 10 może przypominać Ci wyruszył na lotnisko 30 minut wcześniej z powodu ruchu na trasie. W celu dostarczenia informacji do was jednak, Windows 10 ma dostęp do swoich wpisów kalendarza, maile (tj potwierdzeniu lotnicza), lokalizacji i musi mieć dostęp do Internetu, aby uzyskać informacje o ruchu drogowym.
Niektóre usługi protokołu całego wpisy klawiatury, podzielić się swoimi danymi dostępu WLAN z kontaktami Facebook lub podłączyć komputer bez pytania o pozwolenie na publiczną – i potencjalnie niechroniony – Sieć. Chociaż oznacza to, że Ty i Twoje kontakty nie muszą borykać się ze skomplikowanymi hasłami WLAN, ale także stwarza poważne zagrożenie bezpieczeństwa.

Zdecyduj sam, jak ważne „comfort” jest wtedy, gdy ważyły ​​się o swoją prywatność i jak je chronić. O & O ShutUp10 prezentuje Państwu wszystkich ważnych ustawień w jednym miejscu – trzeba żadnej wiedzy informatycznej i nie ma potrzeby ręcznej zmiany ustawień systemowych w systemie Windows 10.

O & O ShutUp10 jest całkowicie bezpłatne i nie muszą być zainstalowane – może to być po prostu uruchomić bezpośrednio i natychmiast na komputerze. I to nie będzie pobierać ani instalować niechciane lub niepotrzebne retrospektywnie oprogramowania, podobnie jak wiele innych programów zrobienia tych dni! Usuwanie szpiegujących modułów w Windows 10.

Blokowanie telemetrii Windows 10 jednym kliknięciem. Przenośna wersja O&O ShutUp10 do pobrania nie wymaga instalacji. Bezpłatna dla użytkowników prywatnych, firm i instytucji edukacyjnych. Pobierz https://www.oo-software.com/en/shutup10