Assassin’s Creed 2 za darmo

2020-05-04 0 przez Pliki

Assassin’s Creed 2 za darmo pełna wersja gry od uPlay będziecie mogli przypisać na stałe do biblioteki tylko do 5 maja. Grając w Assassin’s Creed II wskoczymy do butów pokochanego przez rzeszę fanów serii Ezio – młodego szlachcica, który stracił ojca. Głównym motywem gry jest zemsta, którą pała Ezio do osób, które wyrządziły mu ogromną krzywdę. Gra może jeszcze bardziej zadowolić wymagających użytkowników.

Assassin’s Creed II to kontynuacja hitu, który stał się najszybciej sprzedającym nowym IP w historii gier video. Tytuł prezentuje nowego bohatera, Ezio Auditore da Firenze, młodego włoskiego szlachcica oraz nowy okres – Renesans.

Assassin’s Creed II to epicka opowieść o rodzinie, zemście i zdradzie osadzona w realiach włoskiego Renesansu – dziewiczego ale niezwykle brutalnego. Ezio zaprzyjaźnia się z Leonardo da Vincim, i podróżując przez kanały Wenecji staje się niedoścignionym mistrzem w sztuce zabijania.

Charakterystyczne cechy

  • Ezio, nowy asasyn w nowej erze – Ezio Auditore da Firenze to młody włoski szlachcic, który szuka zemsty ucząc się zabijania po tym jak jego rodzina została zdradzona. To amant i buńczuczny lekkoduch o bardzo ludzkiej twarzy. Wcielając się w jego postać zostaniesz prawdziwym asasynem.
  • Renesansowe Włochy – Piętnastowieczne Włochy właściwie nie były jednorodnym państwem, a raczej zbiorem państw–miast, w których faktyczną władzę sprawowały rodziny o silnych wpływach politycznych oraz ekonomicznych. Takimi miastami były na przykład Florencja czy Wenecja. Gra zabiera nas w podróż poprzez najpiękniejsze miasta świata w momencie rodzenia się nie tylko kultury i sztuki ale również korupcji, chciwości i bezwzględnej walki o wpływy poszczególnych rodzin.
  • Wolność – Masz możliwość odbywania misji gdzie chcesz i jak chcesz w pełni otwartym świecie. Elementami wzbogacającymi rozgrywkę są możliwość pływania oraz latania. Wszystko to razem powoduje, że możesz ukończyć grę w sposób całkowicie dowolny.
  • Dynamiczny tłum – Odkryj zalety otaczającego Cię świata, w którym każda postać staje się szansą dla gracza. Wmieszanie się w tłum jest łatwiejsze, a współpraca z innymi bohaterami może skutkować niezwykłymi korzyściami, ale również zadziwiającymi konsekwencjami.
  • Zostań mistrzem sztuki zabijania – Doskonal swoje umiejętności aby stać się mistrzem w sztuce zabijania. Masz możliwość rozbrojenia przeciwnika i wykorzystania jego broni, walki całkowicie nową bronią oraz zabicia przeciwnika przy użyciu dwóch ukrytych ostrzy.

Pobierz Assassin’s Creed 2 za darmo od uPlay https://store.ubi.com/eu/assassin-s-creed–ii/56c4947f88a7e300458b4690.html