Maneater za darmo 

2022-06-13 0 przez Pliki

Maneater za darmo do pobrania pełna wersja gry RPG akcji, w której wcielamy się w rekina osieroconego przez matkę. By przeżyć, tytułowy ludojad musi walczyć o przetrwanie w pełnych niebezpieczeństw wodach Gulf Coast, pożerając wszystko, co nadaje się do zjedzenia i stopniowo rosnąc w siłę. Maneater do odebrania za darmo od 9 czerwca, 17.00 do 16 czerwca, 17.00 na Epic Games Store.

Doświadcz niesamowitego power fantasy jako drapieżnik alfa i królowa oceanów – przerażający REKIN! Maneater to gra RPG dla jednego gracza z otwartym światem, w której to TY jesteś rekinem. Jedz! Eksploruj! Ewoluuj!

Maneater do pobrania

Zostań ludojadem!

Zaczynając jako młody rekin, musisz przetrwać w trudnym świecie, powoli wspinając się w górę łańcucha pokarmowego. Aby to zrobić, przyjdzie Ci odkryć ogromny i zróżnicowany otwarty świat, w którym napotkasz coraz to nowych wrogów — zarówno ludzi, jak i dziką przyrodę. Znajdź odpowiednie zasoby, które pomogą rekinowi urosnąć i się rozwinąć daleko poza granice wyznaczone przez naturę. Dopasuj przy tym rekina do swojego stylu gry. Jedz. Eksploruj. Ewoluuj.

Obejmuje system DRM innej firmy: Denuvo Anti-Tamper

Pobierz Maneater za darmo z Epic Games Store https://store.epicgames.com/pl/p/maneater