Assassin’s Creed Syndicate za darmo

2023-11-28 0 przez Pliki

Assassin’s Creed Syndicate za darmo do pobrania przygodowa gra akcji z otwartym światem w Ubisoft Store do 6 grudnia. Gra została wydana na konsole Xbox One i PlayStation 4 oraz na PC. Bezpłatna gra w sklepie Ubisoft w promocji. 

Ubisoft rozdaje grę Assassin’s Creed Syndicate. Możesz pobrać swoją darmową grę od 27 listopada od godziny 14:00 do 6 grudnia do godziny 14:00 (twojego czasu lokalnego) i będziesz mógł w nią grać, kiedy tylko zechcesz!

Opis gry Assassin’s Creed Syndicate – Londyn, rok 1868. W samym sercu rewolucji przemysłowej poprowadzisz własną organizację podziemną nielegalnie i zdobędziesz wpływy, by walczyć z złymi ludźmi, którzy w imię postępu żerują na mniej uprzywilejowanych. Jako Jacob Frye, młody i porywczy asasyn, użyjesz swych specjalnych umiejętności, żeby pomóc ludziom wyniszczanym przez pędzący postęp życiowy. W Assassin’s Creed Syndicate uwolnisz dzieci wykorzystywane w fabrykach do niewolniczej pracy i wykradniesz cenne materiały ze statków wroga. Nie cofniesz się przed niczym, żeby ponownie zaprowadzić na ulicach Londynu porządek. Aby oddać Londyn w ręce ludu, musisz zdobyć armię. Jako przywódca gangu możesz umacniać swą pozycję i łączyć siły z innymi gangami, by wspólnie wyrwać stolicę spod władzy templariuszy. Nowy dynamiczny system walki W Assassin’s Creed Syndicate akcja jest szybka i brutalna. Wybierz własny sposób walki. Wykorzystuj wyrzutnię liny, żeby atakować wrogów z ukrycia, albo bierz ich z zaskoczenia i powalaj za pomocą kastetu lub noża kukri.

Assassin’s Creed Syndicate do pobrania


Pojazdy w Londynie zapewniają nieustannie zmieniające się otoczenie. Możesz ścigać swoje ofiary w powozie, poruszać się między statkami pływającymi po Tamizie czy wreszcie używać parkourowych umiejętności do prowadzenia niesamowitych walk na wagonach mknących pociągów. W grze Assassin’s Creed Syndicate będziesz przemierzać miasto u szczytu rewolucji przemysłowej – od Westminster po Whitechapel – i spotykać znane postacie historyczne. Poznasz między innymi Darwina, Dickensa, a nawet królową Wiktorię. Darmowe gry do pobrania z chomikuj,

Pobierz Assassin’s Creed Syndicate za darmo na komputer pełna wersja gry po polsku od Ubisoft https://www.epicgames.com/store/pl/product/assassins-creed-syndicate/home