Asystent Google przetłumaczy rozmowę na żywo

16 grudnia 2019 0 Pliki

Asystent Google przetłumaczy rozmowę na żywo. Przydatna rzecz dla podróżników – tłumaczenie rozmów głosowych w czasie rzeczywistym.

Aby uruchomić tryb Tłumaczenia wystarczy włączyć Asystent Google i rozpocząć rozmowę. Używające go osoby mogą kontrolować to, co pojawia się na ekranie na smartfonie i ręcznie wpisywać zdania.

Asystena Google ma już możliwość korzystania z funkcji Interpreter, która umożliwia prowadzenie rozmów z tłumaczeniem na bieżąco na 44 języki.

Dzięki tłumaczeniom na żywo przez Asystent Google, porozmawiać ze sobą mogą dwie osoby mówiące jednocześnie w dwóch różnych językach – angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego i włoskiego, znajdziemy także czeski.

Asystent Google ma trzy tryby tłumaczenia: automatyczne, ręczne pozwalające wybrać, która z osób ma mówić i przy użyciu klawiatury. Funkcja Interpreter umożliwia także korzystanie z podpowiedzi, które mają jeszcze bardziej upłynnić rozmowę.

Asystent Google to inteligentny asystent osobisty stworzony przez Google, dostępny na urządzenia mobilne oraz inteligentne urządzenia domowe.

Pobierz Asystenta Google na telefon, laptopa lub tablet. https://assistant.google.com/intl/pl_pl/