The Crew Motorfest za darmo do pobrania PS4/PS5/XBOX/PC

2024-03-13 0 przez Pliki

The Crew Motorfest za darmo do pobrania na konsole i komputer PS4/PS5/XBOX/PC

Zdobądź bilet na Motorfest! Oferta ograniczona czasowo: zagraj za darmo w pełną wersję gry już w ten weekend, od 14 do 17 marca. Darmowe testy świetnie zapowiadanej ściganki pokroju Forza

Bezpłatna wersja próbna będzie dostępna na urządzeniach PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One oraz PC, a także w Epic Game Store, w serwisie Luna oraz w aplikacji Ubisoft Connect.

Zdobądź bilet na Motorfest i w dniach 14-17 marca bezpłatnie testuj pełną wersję gry! Wszystko, co uda ci się osiągnąć i odblokować w wersji testowej zostanie zapisane i udostępnione, jeśli zdecydujesz się na zakup pełnej wersji gry.

Przez 3 dni korzystaj z pełnej wersji gry: przemierzaj tętniący życiem otwarty świat: hawajską wyspę O’ahu, rywalizuj w pełnych emocji wydarzeniach na żywo i odkrywaj playlisty, wyjątkowe tematyczne kampanie, które wciągną cię w ekscytujący świat motoryzacji.

Wszystko, co uda ci się odblokować lub kupić w trakcie bezpłatnej wersji próbnej zostanie zachowane, jeśli zdecydujesz się na zakup pełnej wersji gry. Weź udział w Motorfest, wzbogać swoją kolekcję o najwspanialsze auta, jakie kiedykolwiek zbudowano, poznawaj wydarzenia i bierz udział w wyzwaniach!

Uzyskaj dostęp do treści Sezonu 1. w ramach bezpłatnej wersji próbnej. Przejdź do obszaru Main Stage, aby wziąć udział w Miesiącu Amerykańskim! Usiądź za kierownicą jednych z najbardziej niezwykłych amerykańskich pojazdów, jakie kiedykolwiek skonstruowano, oddając hołd miejscu ich pochodzenia i zdobywając niepowtarzalne nagrody.

Zamów grę i odblokuj wyjątkową Toyotę GR Supra 2021 LBWK Edition. Dodatkowo, jeśli kupisz edycję Gold lub Ultimate, otrzymasz Przepustkę Roku 1. oraz dostęp do 25 dodatkowych pojazdów!

Oferta dostępna na PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One oraz PC, lub w ramach subskrypcji Ubisoft+.

Pobierz The Crew Motorfest za darmo z Ubisoft https://www.ubisoft.com/pl-pl/game/the-crew/motorfest/free-trial